në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(DH3158-002)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
9.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 36.5 23
 • 8.5 40 25.5
 • 7 38 24
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Njihuni me atletet e reja për femra Nike Court Vision Low Next Nature. Pra, ju adhuroni pamjen klasike të basketbollit të viteve '80, por keni diçka për kulturën e lojës së sotme. Të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre me shtresa të qepura është frymëzuar nga pamja e një basketbolli të vjetër dhe të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modelet e viteve '80. Sholla prej gome jep qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer.Specifikimi: Profili klasik Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale dhe sintetike Sholla e gomës.
Detaje

Njihuni me atletet e reja për femra Nike Court Vision Low Next Nature. Pra, ju adhuroni pamjen klasike të basketbollit të viteve '80, por keni diçka për kulturën e lojës së sotme. Të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre me shtresa të qepura është frymëzuar nga pamja e një basketbolli të vjetër dhe të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modelet e viteve '80. Sholla prej gome jep qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer.
Specifikimi:

 • Profili klasik
 • Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale dhe sintetike
 • Sholla e gomës

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  6 36.5 23
  8" 40 25.5
  7 38 24
  6" 37.5 23.5
  7" 38.5 24.5
  8 39 25
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM0113-101
  10.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM9538-102
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM9538-001
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.500 LEK
  Ndihmë