NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
Kodi i artikullit: DQ3976-001
NIKE

NIKE Atlete Air Max Terrascape 97

Kodi i artikullit: DQ3976-001
Duke marrë frymëzim nga natyra, atletet e trajnimit Lifestyle për meshkuj Nike Air Max Terrascape 97 i japin stilit tuaj një prekje të veçantë që do të dallohet nga gjithë të tjerët. Përbërë prej të paktën 20% material të ricikluar, çdo detaj është krijuar me kujdes, me përmbajtje të ricikluar. Dizajni i ri i tabanit përmban gomën Grind për qëndrueshmëri të shtuar. Pjesa e sipërme ofron ajrosje dhe lehtësi, ndërsa shtresat anësore ofrojnë stabilitet më të mirë. Krijuar fillimisht për performancë në gara dhe më pas të integruara si pjesë e përdorimit të përditshëm me një shtresë të mesme me shkumë që ofron mbështjellje të butë. Sistemi i fshehur i lidhëseve ofron një pamje më elegante. Me dizajnin e veçantë të valëzuar dhe një njësi Air me gjatësi të plotë, këto atlete ju sjellin një shkëlqim të së shkuarës, me rehati të vërtetë dhe të provuar në të tashmen. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Sistem i fshehur i lidhëseve Shtresë e mesme me shkumë Logo Nike Taban gome.
30.900 LEK
30.900 LEK
23.200 LEK
Shuma e kursyer: 7.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45
 • 42
 • 41
 • 44
 • 43
 • 40.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Duke marrë frymëzim nga natyra, atletet e trajnimit Lifestyle për meshkuj Nike Air Max Terrascape 97 i japin stilit tuaj një prekje të veçantë që do të dallohet nga gjithë të tjerët. Përbërë prej të paktën 20% material të ricikluar, çdo detaj është krijuar me kujdes, me përmbajtje të ricikluar. Dizajni i ri i tabanit përmban gomën Grind për qëndrueshmëri të shtuar. Pjesa e sipërme ofron ajrosje dhe lehtësi, ndërsa shtresat anësore ofrojnë stabilitet më të mirë. Krijuar fillimisht për performancë në gara dhe më pas të integruara si pjesë e përdorimit të përditshëm me një shtresë të mesme me shkumë që ofron mbështjellje të butë. Sistemi i fshehur i lidhëseve ofron një pamje më elegante. Me dizajnin e veçantë të valëzuar dhe një njësi Air me gjatësi të plotë, këto atlete ju sjellin një shkëlqim të së shkuarës, me rehati të vërtetë dhe të provuar në të tashmen.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Sistem i fshehur i lidhëseve
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FQ8075-133
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DR7882-600
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Atlete DH2987-110
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9636-101
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.900 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Atlete Air Max Terrascape 97
  Atlete
  NIKE Atlete Air Max Terrascape 97