në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
adidas Atlete Breaknet
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GY3587)
adidas

adidas Atlete Breaknet

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 42 25.9
 • 11 46 28.4
 • 9 43 1/3 26.7
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 10- 45 1/3 28
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9- 44 27.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas BREAKNET janë atlete për meshkuj që nxjerrin në pah thjeshtësi klasike dhe sportive. Linjat e pastra dhe të thjeshta sjellin një stil të përshtatshëm për çdo rast. Pjesa e sipërme e atleteve është prej lëkure sintetike të qëndrueshme që siguron mbështetje të plotë për këmbën. Tre vijat e adidas në anësore i bëjnë ato autentike dhe bëjnë të ditur të gjithë se jeni pjesë e historisë së famshme sportive. Specifikime: Shollë gome Pjesa e sipërme: tekstile, lëkurë .
Detaje

adidas BREAKNET janë atlete për meshkuj që nxjerrin në pah thjeshtësi klasike dhe sportive. Linjat e pastra dhe të thjeshta sjellin një stil të përshtatshëm për çdo rast. Pjesa e sipërme e atleteve është prej lëkure sintetike të qëndrueshme që siguron mbështetje të plotë për këmbën. Tre vijat e adidas në anësore i bëjnë ato autentike dhe bëjnë të ditur të gjithë se jeni pjesë e historisë së famshme sportive.
Specifikime:

 • Shollë gome
 • Pjesa e sipërme: tekstile, lëkurë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Masa Masa EU Masa në cm
  8 42 25.9
  11 46 28.4
  9 43 1/3 26.7
  7- 41 1/3 25.5
  10- 45 1/3 28
  8- 42 2/3 26.3
  9- 44 27.1
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GX1743
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GW6747
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  14.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GX4233
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 38%
  10.900 LEK
  Ndihmë