në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UMBRO Produkte Sweeper 2
UMBRO Produkte Sweeper 2
UMBRO Produkte Sweeper 2
UMBRO Produkte Sweeper 2
UMBRO Produkte Sweeper 2
UMBRO Produkte Sweeper 2
UMBRO Produkte Sweeper 2
UMBRO Produkte Sweeper 2
UMBRO Produkte Sweeper 2
UMBRO Produkte Sweeper 2
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(UMF231B119-20)
UMBRO

UMBRO Produkte Sweeper 2

 • 38
 • 34
 • 39
 • 35
 • 36
 • 37
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Umbro Sweeper 2 janë këpucë futbolli për fëmijë për lojë në bar artificial. Janë të dizajnuara për të luajtur në bar artificial dhe falë pjesës së sipërme të poliuretanit janë shumë të qëndrueshme dhe rezistente. Tabani i gomës do të sigurojë kapjen e nevojshme dhe do të garantojë të gjitha kushtet e nevojshme që i vogli juaj të vrapojë pas topit pa pengesa dhe të organizojë sulme në portën e kundërshtarit. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë Për bar artificial Taban gome Pjesë e sipërme poliuretani.
Detaje

Umbro Sweeper 2 janë këpucë futbolli për fëmijë për lojë në bar artificial. Janë të dizajnuara për të luajtur në bar artificial dhe falë pjesës së sipërme të poliuretanit janë shumë të qëndrueshme dhe rezistente. Tabani i gomës do të sigurojë kapjen e nevojshme dhe do të garantojë të gjitha kushtet e nevojshme që i vogli juaj të vrapojë pas topit pa pengesa dhe të organizojë sulme në portën e kundërshtarit.

Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Për bar artificial
 • Taban gome
 • Pjesë e sipërme poliuretani

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka UMBRO
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë