në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete SANO PS
CHAMPION Atlete SANO PS
CHAMPION Atlete SANO PS
CHAMPION Atlete SANO PS
CHAMPION Atlete SANO PS
CHAMPION Atlete SANO PS
CHAMPION Atlete SANO PS
CHAMPION Atlete SANO PS
CHAMPION Atlete SANO PS
CHAMPION Atlete SANO PS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32787-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Atlete SANO PS

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 29 29 17
  • 35 35 22.5
  • 30 30 18
  • 28 28 16
  • 31 31 19
  • 32 32 20
  • 34 34 21.5
  • 33 33 21
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
29 29 17
35 35 22.5
30 30 18
28 28 16
31 31 19
32 32 20
34 34 21.5
33 33 21
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë