në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete MIRO GS
CHAMPION Atlete MIRO GS
CHAMPION Atlete MIRO GS
CHAMPION Atlete MIRO GS
CHAMPION Atlete MIRO GS
CHAMPION Atlete MIRO GS
CHAMPION Atlete MIRO GS
CHAMPION Atlete MIRO GS
CHAMPION Atlete MIRO GS
CHAMPION Atlete MIRO GS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32792-ES010)
CHAMPION

CHAMPION Atlete MIRO GS

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 39 39 24.5
  • 37 37 23.5
  • 36 36 23
  • 38 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
39 39 24.5
37 37 23.5
36 36 23
38 38 24
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S32703-BS501
2.600 LEK
Shuma e kursyer 47%
4.900 LEK
Ndihmë