në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete NIGAT
CHAMPION Atlete NIGAT
CHAMPION Atlete NIGAT
CHAMPION Atlete NIGAT
CHAMPION Atlete NIGAT
CHAMPION Atlete NIGAT
CHAMPION Atlete NIGAT
CHAMPION Atlete NIGAT
CHAMPION Atlete NIGAT
CHAMPION Atlete NIGAT
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32789-RS001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete NIGAT

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 33
 • 28
 • 30
 • 35
 • 29
 • 31
 • 34
 • 32
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Përgatiteni djalin tuaj për të gjitha aventurat e ditës në atletet Lifestyle për fëmijë NIGAT PS për djem të vegjël. Pjesa e sipërme e atleteve është e përbërë nga një kombinim materiali poliuretani dhe rrjetë, dhe ky kombinim i bën atletet Champion NIGAT PS shumë komode dhe të lehta për tu mirëmbajtur. Përveç lidhëses, ka edhe një rrip Velcro për siguri shtesë gjatë të gjithë aktiviteteve dhe aventurave që do të ofrojë dita. Një taban i qëndrueshëm do të sigurojë stabilitet dhe do të parandalojë rrëshqitjen e të voglit tuaj. Specifikimi: Atlete për djem Profili i cekët Pjesë e sipërme pëlhurë rrjetë 5% dhe poliuretan 95% Lace Up & Velcro Për fëmijë Taban i qëndrueshëm që parandalon rrëshqitjen.
Detaje

Përgatiteni djalin tuaj për të gjitha aventurat e ditës në atletet Lifestyle për fëmijë NIGAT PS për djem të vegjël. Pjesa e sipërme e atleteve është e përbërë nga një kombinim materiali poliuretani dhe rrjetë, dhe ky kombinim i bën atletet Champion NIGAT PS shumë komode dhe të lehta për tu mirëmbajtur. Përveç lidhëses, ka edhe një rrip Velcro për siguri shtesë gjatë të gjithë aktiviteteve dhe aventurave që do të ofrojë dita. Një taban i qëndrueshëm do të sigurojë stabilitet dhe do të parandalojë rrëshqitjen e të voglit tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete për djem
 • Profili i cekët
 • Pjesë e sipërme pëlhurë rrjetë 5% dhe poliuretan 95%
 • Lace Up & Velcro
 • Për fëmijë
 • Taban i qëndrueshëm që parandalon rrëshqitjen

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32789-WW001
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32788-BS501
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32787-BS501
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32791-ES012
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Ndihmë