në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UMBRO Atlete Sweeper 2
UMBRO Atlete Sweeper 2
UMBRO Atlete Sweeper 2
UMBRO Atlete Sweeper 2
UMBRO Atlete Sweeper 2
UMBRO Atlete Sweeper 2
UMBRO Atlete Sweeper 2
UMBRO Atlete Sweeper 2
UMBRO Atlete Sweeper 2
UMBRO Atlete Sweeper 2
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(UMF231B119-01)
UMBRO

UMBRO Atlete Sweeper 2

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 39
 • 35
 • 38
 • 37
 • 36
 • 34
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Umbro Sweeper 2 janë këpucë futbolli për fëmijë për përdorim në bar artificial. Janë të krijuara për të luajtur në bar artificial dhe falë pjesës së sipërme prej poliuretani janë shumë të qëndrueshme dhe rezistente. Tabani i gomës do të sigurojë mbështetjen e nevojshme dhe do të mundësojë të gjitha kushtet që i vogli juaj të vrapojë pas topit pa pengesa dhe të organizojë sulme në portën e kundërshtarit. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë Të krijuara për bar artificial Taban gome Pjesë e sipërme poliuretani.
Detaje

Umbro Sweeper 2 janë këpucë futbolli për fëmijë për përdorim në bar artificial. Janë të krijuara për të luajtur në bar artificial dhe falë pjesës së sipërme prej poliuretani janë shumë të qëndrueshme dhe rezistente. Tabani i gomës do të sigurojë mbështetjen e nevojshme dhe do të mundësojë të gjitha kushtet që i vogli juaj të vrapojë pas topit pa pengesa dhe të organizojë sulme në portën e kundërshtarit.

Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Të krijuara për bar artificial
 • Taban gome
 • Pjesë e sipërme poliuretani

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka UMBRO
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë