Umbro Sweeper 2
Umbro Sweeper 2
Umbro Sweeper 2
Umbro Sweeper 2
Umbro Sweeper 2
Umbro Sweeper 2
Umbro Sweeper 2
Umbro Sweeper 2
Umbro Sweeper 2
Umbro Sweeper 2
Kodi i artikullit: UMF231B119-01
Umbro

Umbro Sweeper 2

Kodi i artikullit: UMF231B119-01
Umbro Sweeper 2 janë këpucë futbolli për fëmijë për përdorim në bar artificial. Janë të krijuara për të luajtur në bar artificial dhe falë pjesës së sipërme prej poliuretani janë shumë të qëndrueshme dhe rezistente. Tabani i gomës do të sigurojë mbështetjen e nevojshme dhe do të mundësojë të gjitha kushtet që i vogli juaj të vrapojë pas topit pa pengesa dhe të organizojë sulme në portën e kundërshtarit. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë Të krijuara për bar artificial Taban gome Pjesë e sipërme poliuretani.
5.500 LEK
5.500 LEK
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 39
 • 38
 • 37
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Umbro Sweeper 2 janë këpucë futbolli për fëmijë për përdorim në bar artificial. Janë të krijuara për të luajtur në bar artificial dhe falë pjesës së sipërme prej poliuretani janë shumë të qëndrueshme dhe rezistente. Tabani i gomës do të sigurojë mbështetjen e nevojshme dhe do të mundësojë të gjitha kushtet që i vogli juaj të vrapojë pas topit pa pengesa dhe të organizojë sulme në portën e kundërshtarit.

Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Të krijuara për bar artificial
 • Taban gome
 • Pjesë e sipërme poliuretani

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Brand Umbro
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UMF241B115-20
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UMF241B116-01
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UMF241B115-04
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UMF241B117-10
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Umbro Sweeper 2
  Atlete
  Umbro Sweeper 2