Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Kodi i artikullit: DM0829-001
Nike

Nike Air Max Alpha Trainer 5

Kodi i artikullit: DM0829-001
Nike Air Max Alpha Trainer 5 janë atlete trajnimi për meshkuj, të krijuara për mbështetje maksimale gjatë stërvitjes. Pjesa e sipërme prej materiali rrjetë ofron ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë aktivitetit tuaj. Shtresa e mesme me shkumë shton stabilitetin dhe siguron mbrojtje të shkëlqyer. Njësia Air Max në thembër është projektuar fillimisht për të ofruar komoditetin që ju nevojitet, dhe shkuma rreth kyçit të këmbës shton rehati dhe mbron kyçin e këmbës nga lëndimi. Rripat në thembra e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Tabani i fortë i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron jetëgjatësi dhe kapje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet. Logoja Nike plotëson dizajnin dhe gjithashtu nxjerr në pah origjinalitetin e markës së bashku me cilësinë e saj maksimale. Nëse dëshironi atlete moderne dhe funksionale për stërvitje, këto atlete Nike janë zgjedhja ideale për ju.Specifikimet: Atlete trajnimi për meshkuj Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje Njësia Max Air në thembër Shtresë e mesme me shkumë Lidhëse Profil i cekët Logo Nike Taban gome.
11.500 LEK
11.500 LEK
9.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 40.5
 • 44.5
 • 42
 • 45
 • 43
 • 44
 • 46
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Air Max Alpha Trainer 5 janë atlete trajnimi për meshkuj, të krijuara për mbështetje maksimale gjatë stërvitjes. Pjesa e sipërme prej materiali rrjetë ofron ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë aktivitetit tuaj. Shtresa e mesme me shkumë shton stabilitetin dhe siguron mbrojtje të shkëlqyer. Njësia Air Max në thembër është projektuar fillimisht për të ofruar komoditetin që ju nevojitet, dhe shkuma rreth kyçit të këmbës shton rehati dhe mbron kyçin e këmbës nga lëndimi. Rripat në thembra e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Tabani i fortë i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron jetëgjatësi dhe kapje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet. Logoja Nike plotëson dizajnin dhe gjithashtu nxjerr në pah origjinalitetin e markës së bashku me cilësinë e saj maksimale. Nëse dëshironi atlete moderne dhe funksionale për stërvitje, këto atlete Nike janë zgjedhja ideale për ju.

Specifikimet:

 • Atlete trajnimi për meshkuj
 • Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje
 • Njësia Max Air në thembër
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Për momentin nuk ka komente
  Nike Air Max Alpha Trainer 5
  Atlete
  Nike Air Max Alpha Trainer 5