në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UNDER ARMOUR Atlete HOVR Machina 3
UNDER ARMOUR Atlete HOVR Machina 3
UNDER ARMOUR Atlete HOVR Machina 3
UNDER ARMOUR Atlete HOVR Machina 3
UNDER ARMOUR Atlete HOVR Machina 3
UNDER ARMOUR Atlete HOVR Machina 3
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(3024899-003)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Atlete HOVR Machina 3

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

Çmimi i mëparshëm
25.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
25.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
25.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 43
  43
 • 44
 • 40.5
 • 45
  45
 • 41
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Under Armour HOVR™ Machina 3 janë atlete vrapimi për meshkuj. Ato janë në fakt më shumë se vetëm altete vrapimi. Janë kombinimi I duhur I lëvizjes me energjinë. Po, ato ju kthejnë energji falë teknologjisë UA HOVR®, por gjithashtu ju trajnojnë për t'ju ndihmuar të vraponi më mirë. E gjitha falë teknologjisë së lidhjes së atleteve me aplikacionin për gjurmimin e lëvizjes UA MapMyRun™. Kjo teknologji gjurmon dhe analizon vrapimin tuaj për t'ju ndihmuar të jeni një vrapues më i mirë. Pjesa e sipërme e tyre është e lehtë dhe ka një dizajn të hartuar strategjikisht me shtresa të cilat do të mundësojnë rehati dhe pas vrapimit të shumë kilometrave. Dizajni në thembër dhe përforcimi i jashtëm TPU shtojnë mbështetje dhe e mbajnë këmbën tuaj fort në vend. Shtresa me mbushje EVA ju sjell rehati të plotë, elasticitet dhe mbështetje për performancë të jashtëzakonshme dhe një vrapim sa më të gjatë. Mbështetja e shtresës së mesit UA HOVR™ zbut ndikimin, kthen energjinë dhe ju shtyn përpara. Tabani i kanalizuar i gomës është i përcaktuar për qëndrueshmëri në zonat me konsumim më të madh për t’ju dhënë kështu një lëvizje natyrale gjatë gjithë kohës.Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Profili i cekët Lidhëse Gjurmim të lëvizjes me aplikacionin UA MAPMYRUN™ Pjesa e sipërme e lehtë Shtresë e mesme UA HOVR™ Mbushje EVA Taban gome Lartësia: 8 mm.
Detaje

Under Armour HOVR™ Machina 3 janë atlete vrapimi për meshkuj. Ato janë në fakt më shumë se vetëm altete vrapimi. Janë kombinimi I duhur I lëvizjes me energjinë. Po, ato ju kthejnë energji falë teknologjisë UA HOVR®, por gjithashtu ju trajnojnë për t'ju ndihmuar të vraponi më mirë. E gjitha falë teknologjisë së lidhjes së atleteve me aplikacionin për gjurmimin e lëvizjes UA MapMyRun™. Kjo teknologji gjurmon dhe analizon vrapimin tuaj për t'ju ndihmuar të jeni një vrapues më i mirë. Pjesa e sipërme e tyre është e lehtë dhe ka një dizajn të hartuar strategjikisht me shtresa të cilat do të mundësojnë rehati dhe pas vrapimit të shumë kilometrave. Dizajni në thembër dhe përforcimi i jashtëm TPU shtojnë mbështetje dhe e mbajnë këmbën tuaj fort në vend. Shtresa me mbushje EVA ju sjell rehati të plotë, elasticitet dhe mbështetje për performancë të jashtëzakonshme dhe një vrapim sa më të gjatë. Mbështetja e shtresës së mesit UA HOVR™ zbut ndikimin, kthen energjinë dhe ju shtyn përpara. Tabani i kanalizuar i gomës është i përcaktuar për qëndrueshmëri në zonat me konsumim më të madh për t’ju dhënë kështu një lëvizje natyrale gjatë gjithë kohës.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Gjurmim të lëvizjes me aplikacionin UA MAPMYRUN™
 • Pjesa e sipërme e lehtë
 • Shtresë e mesme UA HOVR™
 • Mbushje EVA
 • Taban gome
 • Lartësia: 8 mm

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka UNDER ARMOUR
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 3024186-001
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  15.900 LEK
  Ndihmë