në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT
Atlete lifestyle për të rritur
Kodi i artikullit:
(GW1541)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE SPORT

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 43 27.1
  • 9.5 42.5 26.7
  • 11.5 46 29.2
  • 8.5 41 25.8
  • 9 42 26.2
  • 10.5 44 27.5
  • 8 40.5 25.4
  • 12 12
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
10 43 27.1
9" 42.5 26.7
11" 46 29.2
8" 41 25.8
9 42 26.2
10" 44 27.5
8 40.5 25.4
12
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë