në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(HQ4130)
adidas

adidas Atlete DURAMO 10

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 41 1/3
 • 42
 • 40 2/3
 • 43 1/3
 • 44
 • 45 1/3
 • 46
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 42 2/3
 • 48
  48
 • 44 2/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Që nga stërvitja e mëngjesit në palestër, përmes detyrave të përditshme dhe madje edhe daljeve në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 do t'ju ofrojnë rehati dhe stil. Kombinojini ato me pantallonat e shkurtra të preferuara të vrapimit për atmosferën më të mirë sportive-casual. Pjesa e sipërme rrjetë i ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa sholla ultra e lehtë mbron çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 janë bërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete për meshkuj Profili i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë Taban gome.
Detaje

Që nga stërvitja e mëngjesit në palestër, përmes detyrave të përditshme dhe madje edhe daljeve në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 do t'ju ofrojnë rehati dhe stil. Kombinojini ato me pantallonat e shkurtra të preferuara të vrapimit për atmosferën më të mirë sportive-casual. Pjesa e sipërme rrjetë i ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa sholla ultra e lehtë mbron çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 janë bërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Performance
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë