në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2
Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2
Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2
Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2
Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2
Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2
Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2
Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2
Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2
Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(GY1432)
Reebok

Reebok Atlete ENERGEN PLUS 2

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 36
  • 37
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GY3977
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Ndihmë