në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete GRAND COURT ALPHA
adidas Atlete GRAND COURT ALPHA
adidas Atlete GRAND COURT ALPHA
adidas Atlete GRAND COURT ALPHA
adidas Atlete GRAND COURT ALPHA
adidas Atlete GRAND COURT ALPHA
adidas Atlete GRAND COURT ALPHA
adidas Atlete GRAND COURT ALPHA
adidas Atlete GRAND COURT ALPHA
adidas Atlete GRAND COURT ALPHA
Atlete tenisi për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H06104)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT ALPHA

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45 1/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 44
 • 40 2/3
 • 43 1/3
 • 42 2/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas GRAND COURT ALPHA janë atlete Lifestyle për meshkuj të frymëzuar nga tenisi. Ato përfaqësojnë klasikët e përjetshëm që kurrë nuk do të dalin nga moda dhe do të jenë dhe pjesë e modës në të ardhmen. Mund t'i vishni gjatë gjithë ditës dhe do t'ju ofrojnë rehati afatgjatë. Jastëkët Cloudfoam Comfort e bëjnë brendësinë e atleteve të butë dhe me ajrosje optimale. Vishini ato me pantallonat tuaja të preferuara dhe atletet do t'ju çojnë kudo që dëshironi të shkoni. Ato janë të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara duke kontribuar kështu në eleminimin e mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profili i cekët Lidhëse Cloudfoam Pjesa e brendshme tekstile Taban gome.
Detaje

adidas GRAND COURT ALPHA janë atlete Lifestyle për meshkuj të frymëzuar nga tenisi. Ato përfaqësojnë klasikët e përjetshëm që kurrë nuk do të dalin nga moda dhe do të jenë dhe pjesë e modës në të ardhmen. Mund t'i vishni gjatë gjithë ditës dhe do t'ju ofrojnë rehati afatgjatë. Jastëkët Cloudfoam Comfort e bëjnë brendësinë e atleteve të butë dhe me ajrosje optimale. Vishini ato me pantallonat tuaja të preferuara dhe atletet do t'ju çojnë kudo që dëshironi të shkoni. Ato janë të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara duke kontribuar kështu në eleminimin e mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Cloudfoam
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Tenis
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë