Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Kodi i artikullit: 32504-NAT
Skechers

Skechers Bobs Squad - Total Glam

Kodi i artikullit: 32504-NAT
Atletet Lifestyle për femra Skechers BOBS SQUAD-TOUGH TALK janë një nga zgjedhjet e para për të gjithë ju që dëshironi të kompletoni stilin tuaj sportiv me një dizajn modern. Falë dizajnit të tyre të thjeshtë, ato përshtaten lehtësisht me çdo veshje ndërsa struktura e tyre komode garanton rehati dhe komfort gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme është e butë rreth këmbës tuaj ndërsa sholla me mbushje Cloud Memory plotëson dizajnin e rehatshëm. Atletet Lifestyle për femra Skechers BOBS SQUAD-TOUGH TALK do t'ju japin atë që nevojiten çdo herë - rehati, butësi dhe pamje moderne.Specifikimi:• Profil i cekët• Lidhëse• Pjesa e sipërme sintetike• Mbushje e butë Cloud Memory• Shtresë e mesme me përshtatje• Taban gome• Pesha: 360g.
7.900 LEK
7.900 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për uljet
  • 36
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për femra Skechers BOBS SQUAD-TOUGH TALK janë një nga zgjedhjet e para për të gjithë ju që dëshironi të kompletoni stilin tuaj sportiv me një dizajn modern. Falë dizajnit të tyre të thjeshtë, ato përshtaten lehtësisht me çdo veshje ndërsa struktura e tyre komode garanton rehati dhe komfort gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme është e butë rreth këmbës tuaj ndërsa sholla me mbushje Cloud Memory plotëson dizajnin e rehatshëm. Atletet Lifestyle për femra Skechers BOBS SQUAD-TOUGH TALK do t'ju japin atë që nevojiten çdo herë - rehati, butësi dhe pamje moderne.
Specifikimi:
• Profil i cekët
• Lidhëse
• Pjesa e sipërme sintetike
• Mbushje e butë Cloud Memory
• Shtresë e mesme me përshtatje
• Taban gome
• Pesha: 360g

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Brand Skechers
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 12615-BKGD
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 117385-OFWT
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 177094-BLK
8.900 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.500 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 73690-WHT
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.900 LEK
Shtoni në shportë
Skechers Bobs Squad - Total Glam
Atlete
Skechers Bobs Squad - Total Glam