në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530
NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530
Atlete lifestyle për të rritur
Kodi i artikullit:
(MR530SMG)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete NEW BALANCE - 530

Çmimi i mëparshëm
15.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
15.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
15.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 37.5 23
  • 5.5 38 23.5
  • 4 36 22
  • 7 40 25
  • 6.5 39.5 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka NEW BALANCE
Masa Masa EU Masa në cm
5 37.5 23
5" 38 23.5
4 36 22
7 40 25
6" 39.5 24.5
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë