NEW BALANCE Produkte 530
NEW BALANCE Produkte 530
NEW BALANCE Produkte 530
NEW BALANCE Produkte 530
NEW BALANCE Produkte 530
NEW BALANCE Produkte 530
NEW BALANCE Produkte 530
NEW BALANCE Produkte 530
NEW BALANCE Produkte 530
NEW BALANCE Produkte 530
Kodi i artikullit: MR530SMG
NEW BALANCE

NEW BALANCE Produkte 530

Kodi i artikullit: MR530SMG
Atletet unisex NEW BALANCE 530 do t'i japin stilit tuaj një pamje klasike. Pjesa e sipërme rrjetë është e ajrosur dhe në të njëjtën kohë shumë e qëndrueshme falë shtresave të lëkurës. Këto atlete kombinojnë stilin e përditshëm me teknologjinë moderne ABZORB që do t'ju ofrojë rehati të shkëlqyer.Specifikimi:• Atlete unisex • Teknologjia ABZORB.
Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
1
(Oceni)
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet unisex NEW BALANCE 530 do t'i japin stilit tuaj një pamje klasike. Pjesa e sipërme rrjetë është e ajrosur dhe në të njëjtën kohë shumë e qëndrueshme falë shtresave të lëkurës. Këto atlete kombinojnë stilin e përditshëm me teknologjinë moderne ABZORB që do t'ju ofrojë rehati të shkëlqyer.
Specifikimi:
• Atlete unisex
• Teknologjia ABZORB

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Brand NEW BALANCE

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete MR530SG
11.900 LEK
Shuma e kursyer 25%
15.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete MR530EMA
11.900 LEK
Shuma e kursyer 25%
15.900 LEK
Shtoni në shportë
NEW BALANCE Produkte 530
Produkte
NEW BALANCE Produkte 530