në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Reebok Atlete LITE PLUS 3
Reebok Atlete LITE PLUS 3
Reebok Atlete LITE PLUS 3
Reebok Atlete LITE PLUS 3
Reebok Atlete LITE PLUS 3
Reebok Atlete LITE PLUS 3
Reebok Atlete LITE PLUS 3
Reebok Atlete LITE PLUS 3
Reebok Atlete LITE PLUS 3
Reebok Atlete LITE PLUS 3
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GY3961)
Reebok

Reebok Atlete LITE PLUS 3

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
1
(Oceni)
Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 43
 • 46
 • 42.5
 • 44
 • 45
 • 40.5
 • 42
 • 41
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.

 • Marsel
  Marsel

  27.09.2023. 08:21

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete HP9310
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GY1427
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Ndihmë