në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
NIKE Atlete MC Trainer 2
Kodi i artikullit:
(DM0824-600)
NIKE

NIKE Atlete MC Trainer 2

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
10.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 38.5
 • 40
 • 38
 • 39
 • 36.5
 • 37.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet e trajnimit për femra Nike MC Trainer 2 janë të krijuara për tu përdorur për të gjitha llojet e trajnimeve që ju mund të bëni. Është një model me shumë qëllime që kombinon shkathtësinë, stabilitetin dhe jetëgjatësinë, kështu që ju mund të qëndroni në përputhje me planet tuaja të stërvitjes. Pjesa e sipërme rrjetë lejon që këmbët tuaja të kenë ajrosjen e nevojshme, dhe shkuma e butë nën këmbë siguron mbështetje të përsosur. Zona më e gjerë rreth thembrës ndihmon në stabilizimin e këmbës tuaj gjatë ushtrimit të stërvitjes. Mbivendosjet rreth gishtërinjve shtojnë qëndrueshmëri dhe goma në anë siguron kapje dhe puthitje të shkëlqyer. Të gjitha ushtrimet e nevojshme do të mund të kryhen me lehtësi falë mbështetjes që këto atlete ofrojnë. Specifikimi: Atlete trajnimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Baza më e gjerë në zonën e thembrave Pjesë e sipërme rrjetë Shtresa shtesë në zonën e shputës Lidhëse Shtresa e mesit me shkumë Taban gome.
Detaje

Atletet e trajnimit për femra Nike MC Trainer 2 janë të krijuara për tu përdorur për të gjitha llojet e trajnimeve që ju mund të bëni. Është një model me shumë qëllime që kombinon shkathtësinë, stabilitetin dhe jetëgjatësinë, kështu që ju mund të qëndroni në përputhje me planet tuaja të stërvitjes. Pjesa e sipërme rrjetë lejon që këmbët tuaja të kenë ajrosjen e nevojshme, dhe shkuma e butë nën këmbë siguron mbështetje të përsosur. Zona më e gjerë rreth thembrës ndihmon në stabilizimin e këmbës tuaj gjatë ushtrimit të stërvitjes. Mbivendosjet rreth gishtërinjve shtojnë qëndrueshmëri dhe goma në anë siguron kapje dhe puthitje të shkëlqyer. Të gjitha ushtrimet e nevojshme do të mund të kryhen me lehtësi falë mbështetjes që këto atlete ofrojnë.

Specifikimi:

 • Atlete trajnimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Baza më e gjerë në zonën e thembrave
 • Pjesë e sipërme rrjetë
 • Shtresa shtesë në zonën e shputës
 • Lidhëse
 • Shtresa e mesit me shkumë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DD9301-001
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM0824-003
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CQ9545-001
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.900 LEK
  Ndihmë