New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
New Balance 480
Kodi i artikullit: BB480LGT
New Balance

New Balance 480

Kodi i artikullit: BB480LGT
Frymëzuar nga modeli klasik i atleteve të basketbollit, atletet Lifestyle për meshkuj NEW BALANCE BB480 ju ofrojnë një dizajn klasik të përjetshëm së bashku me një stil të veçantë. Lëkurë e butë, shtresë Ortholite për komoditet shtesë dhe kontroll të lagështisë, janë vetëm disa nga detajet që do t'ju bëjnë të lumtur të vishni këto atlete. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Përbërja: Lëkurë Shtresë Ortholite.
10.900 LEK
10.900 LEK
9.300 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 45
 • 41.5
 • 44
 • 42
 • 43
 • 40.5
 • 46.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Frymëzuar nga modeli klasik i atleteve të basketbollit, atletet Lifestyle për meshkuj NEW BALANCE BB480 ju ofrojnë një dizajn klasik të përjetshëm së bashku me një stil të veçantë. Lëkurë e butë, shtresë Ortholite për komoditet shtesë dhe kontroll të lagështisë, janë vetëm disa nga detajet që do t'ju bëjnë të lumtur të vishni këto atlete.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Përbërja: Lëkurë
 • Shtresë Ortholite

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand New Balance
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BB480LTR
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  10.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BB480LBA
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  10.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ML373CB2
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GM500MN2
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  11.500 LEK
  Shtoni në shportë
  New Balance 480
  Atlete
  New Balance 480