NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
NEW BALANCE Atlete 480
Kodi i artikullit: BB480LGT
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 480

Kodi i artikullit: BB480LGT
Frymëzuar nga modeli klasik i atleteve të basketbollit, atletet Lifestyle për meshkuj NEW BALANCE BB480 ju ofrojnë një dizajn klasik të përjetshëm së bashku me një stil të veçantë. Lëkurë e butë, shtresë Ortholite për komoditet shtesë dhe kontroll të lagështisë, janë vetëm disa nga detajet që do t'ju bëjnë të lumtur të vishni këto atlete. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Përbërja: Lëkurë Shtresë Ortholite.
11.900 LEK
11.900 LEK
8.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45
 • 41.5
 • 44
 • 42
 • 43
 • 40.5
 • 46.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Frymëzuar nga modeli klasik i atleteve të basketbollit, atletet Lifestyle për meshkuj NEW BALANCE BB480 ju ofrojnë një dizajn klasik të përjetshëm së bashku me një stil të veçantë. Lëkurë e butë, shtresë Ortholite për komoditet shtesë dhe kontroll të lagështisë, janë vetëm disa nga detajet që do t'ju bëjnë të lumtur të vishni këto atlete.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Përbërja: Lëkurë
 • Shtresë Ortholite

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand NEW BALANCE

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CM997HLP
  11.600 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  15.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CM997HLQ
  11.600 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  15.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BB480LBA
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete MS327CBW
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  NEW BALANCE Atlete 480
  Atlete
  NEW BALANCE Atlete 480