në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte RUNFALCON 3.0
Produkte RUNFALCON 3.0
Produkte RUNFALCON 3.0
Produkte RUNFALCON 3.0
Produkte RUNFALCON 3.0
Produkte RUNFALCON 3.0
Produkte RUNFALCON 3.0
Produkte RUNFALCON 3.0
Produkte RUNFALCON 3.0
Produkte RUNFALCON 3.0
Kodi i artikullit:
(HP5842)

Produkte RUNFALCON 3.0

 • 36 2/3
 • 38 2/3
 • 37 1/3
 • 39 1/3
 • 36
 • 38
 • 40
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
adidas RUNFALCON 3 janë atlete unisex vrapimi për fëmijë të përbëra pjesërisht prej materialeve të ricikluara. Ideale për përdorim të përditshëm, këto atlete lejojnë të vegjlit tuaj të ecin përpara. Pjesa e sipërme prej tekstili me ajrosje optimale siguron që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës dhe shtresa e mesme e butë Cloudfoam mbështjell këmbët tuaja në rehati të plotë. Tabani i gomës ofron stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve duke i dhënë siguri hapit tuaj. Vishni këto atlete adidas, kombinojini ato me pjesën e poshtme dhe bluzën tuaj të preferuar dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar. Të përbëra prej një sërë materialesh të ricikluara, pjesa e sipërme e tyre ka të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete vrapimi unisex për fëmijë Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme tekstili Shtresë e mesme Cloudfoam Pjesa e brendshme tekstili Logo adidas Taban gome.
Detaje

adidas RUNFALCON 3 janë atlete unisex vrapimi për fëmijë të përbëra pjesërisht prej materialeve të ricikluara. Ideale për përdorim të përditshëm, këto atlete lejojnë të vegjlit tuaj të ecin përpara. Pjesa e sipërme prej tekstili me ajrosje optimale siguron që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës dhe shtresa e mesme e butë Cloudfoam mbështjell këmbët tuaja në rehati të plotë. Tabani i gomës ofron stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve duke i dhënë siguri hapit tuaj. Vishni këto atlete adidas, kombinojini ato me pjesën e poshtme dhe bluzën tuaj të preferuar dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar. Të përbëra prej një sërë materialesh të ricikluara, pjesa e sipërme e tyre ka të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi unisex për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstili
 • Shtresë e mesme Cloudfoam
 • Pjesa e brendshme tekstili
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë