adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
Kodi i artikullit: HP5842
adidas

adidas RUNFALCON 3.0

Kodi i artikullit: HP5842
Kodi i prodhuesit: LTJ62
adidas RUNFALCON 3 janë atlete unisex vrapimi për fëmijë të përbëra pjesërisht prej materialeve të ricikluara. Ideale për përdorim të përditshëm, këto atlete lejojnë të vegjlit tuaj të ecin përpara. Pjesa e sipërme prej tekstili me ajrosje optimale siguron që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës dhe shtresa e mesme e butë Cloudfoam mbështjell këmbët tuaja në rehati të plotë. Tabani i gomës ofron stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve duke i dhënë siguri hapit tuaj. Vishni këto atlete adidas, kombinojini ato me pjesën e poshtme dhe bluzën tuaj të preferuar dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar. Të përbëra prej një sërë materialesh të ricikluara, pjesa e sipërme e tyre ka të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete vrapimi unisex për fëmijë Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme tekstili Shtresë e mesme Cloudfoam Pjesa e brendshme tekstili Logo adidas Taban gome.
5.400 LEK
5.400 LEK
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 36 2/3
 • 38 2/3
 • 37 1/3
 • 39 1/3
 • 36
 • 38
 • 35.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas RUNFALCON 3 janë atlete unisex vrapimi për fëmijë të përbëra pjesërisht prej materialeve të ricikluara. Ideale për përdorim të përditshëm, këto atlete lejojnë të vegjlit tuaj të ecin përpara. Pjesa e sipërme prej tekstili me ajrosje optimale siguron që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës dhe shtresa e mesme e butë Cloudfoam mbështjell këmbët tuaja në rehati të plotë. Tabani i gomës ofron stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve duke i dhënë siguri hapit tuaj. Vishni këto atlete adidas, kombinojini ato me pjesën e poshtme dhe bluzën tuaj të preferuar dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar. Të përbëra prej një sërë materialesh të ricikluara, pjesa e sipërme e tyre ka të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi unisex për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstili
 • Shtresë e mesme Cloudfoam
 • Pjesa e brendshme tekstili
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  adidas RUNFALCON 3.0
  Atlete
  adidas RUNFALCON 3.0