në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
Kodi i artikullit:
(HP5863)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 3.0

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 20
 • 24
 • 26
 • 21
 • 23
 • 22
 • 25
 • 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas RUNFALCON 3.0 janë atlete për fëmijë të vegjël për bebe të krijuara me Velcro. Fëmijët e vegjël janë kuriozë nga natyra. Ato duan rehati gjatë lëvizjes dhe zvarritjes dhe këtë gjë e ofron më së miri adidas, kështu që lejojini ato të eksplorojnë gjithçka që dëshirojnë. Atletet RUNFALCON 3.0 kanë një shtresë të mesme të butë CLOUDFOAM që ofron një ndjesi të mrekullueshme të butë si të pambukut në çdo hap. Rripi Velcro e mban këmbën fort dhe gjithashtu e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Modeli përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar, kështu që krijimi i produktit është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete për fëmijë të vegjël për bebe Pjesa e sipërme tekstile Profil i cekët Shtresa e mesme CLOUDFOAM Velcro Logo adidas Taban gome.
Detaje

adidas RUNFALCON 3.0 janë atlete për fëmijë të vegjël për bebe të krijuara me Velcro. Fëmijët e vegjël janë kuriozë nga natyra. Ato duan rehati gjatë lëvizjes dhe zvarritjes dhe këtë gjë e ofron më së miri adidas, kështu që lejojini ato të eksplorojnë gjithçka që dëshirojnë. Atletet RUNFALCON 3.0 kanë një shtresë të mesme të butë CLOUDFOAM që ofron një ndjesi të mrekullueshme të butë si të pambukut në çdo hap. Rripi Velcro e mban këmbën fort dhe gjithashtu e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Modeli përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar, kështu që krijimi i produktit është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë të vegjël për bebe
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Profil i cekët
 • Shtresa e mesme CLOUDFOAM
 • Velcro
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete IG7276
  3.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete HP5864
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  3.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete HP5861
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  3.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Ndihmë