adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
Kodi i artikullit: HP5863
adidas

adidas RUNFALCON 3.0

Kodi i artikullit: HP5863
Kodi i prodhuesit: LTJ64
adidas RUNFALCON 3.0 janë atlete për fëmijë të vegjël për bebe të krijuara me Velcro. Fëmijët e vegjël janë kuriozë nga natyra. Ato duan rehati gjatë lëvizjes dhe zvarritjes dhe këtë gjë e ofron më së miri adidas, kështu që lejojini ato të eksplorojnë gjithçka që dëshirojnë. Atletet RUNFALCON 3.0 kanë një shtresë të mesme të butë CLOUDFOAM që ofron një ndjesi të mrekullueshme të butë si të pambukut në çdo hap. Rripi Velcro e mban këmbën fort dhe gjithashtu e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Modeli përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar, kështu që krijimi i produktit është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete për fëmijë të vegjël për bebe Pjesa e sipërme tekstile Profil i cekët Shtresa e mesme CLOUDFOAM Velcro Logo adidas Taban gome.
4.200 LEK
4.200 LEK
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 20
 • 26
 • 21
 • 22
 • 25
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas RUNFALCON 3.0 janë atlete për fëmijë të vegjël për bebe të krijuara me Velcro. Fëmijët e vegjël janë kuriozë nga natyra. Ato duan rehati gjatë lëvizjes dhe zvarritjes dhe këtë gjë e ofron më së miri adidas, kështu që lejojini ato të eksplorojnë gjithçka që dëshirojnë. Atletet RUNFALCON 3.0 kanë një shtresë të mesme të butë CLOUDFOAM që ofron një ndjesi të mrekullueshme të butë si të pambukut në çdo hap. Rripi Velcro e mban këmbën fort dhe gjithashtu e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Modeli përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar, kështu që krijimi i produktit është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë të vegjël për bebe
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Profil i cekët
 • Shtresa e mesme CLOUDFOAM
 • Velcro
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ID5894
  Çmimi 4.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IE5903
  Çmimi 4.200 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas RUNFALCON 3.0
  Atlete
  adidas RUNFALCON 3.0