NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
Kodi i artikullit: MR530SG
NEW BALANCE

NEW BALANCE 530

Kodi i artikullit: MR530SG
NEW BALANCE 530 janë atlete klasike vrapimi për meshkuj. Modeli NB 530 është rikthimi i një prej atleteve tona më të mira klasike të vrapimit. Atletet karakterizohen nga stili casual i cili ndërthur stilin e përditshëm me teknologjinë moderne. Teknologjia e amortizimit ABZORB nën këmbë ofron rehati superiore. Tabani i gomës do të sigurojë stabilitetin e nevojshëm në sipërfaqe të ndryshme duke ju dhënë siguri dhe vetëbesim të plotë. Shtoni stil retro në çdo hap me atletet e vrapimit NB 530. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Profili i cekët Teknologjia e amortizimit ABZORB Logo NB Taban gome.
14.500 LEK
14.500 LEK
14.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 44
 • 42
 • 43
 • 45
 • 39.5
 • 36
 • 40
 • 37
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

NEW BALANCE 530 janë atlete klasike vrapimi për meshkuj. Modeli NB 530 është rikthimi i një prej atleteve tona më të mira klasike të vrapimit. Atletet karakterizohen nga stili casual i cili ndërthur stilin e përditshëm me teknologjinë moderne. Teknologjia e amortizimit ABZORB nën këmbë ofron rehati superiore. Tabani i gomës do të sigurojë stabilitetin e nevojshëm në sipërfaqe të ndryshme duke ju dhënë siguri dhe vetëbesim të plotë. Shtoni stil retro në çdo hap me atletet e vrapimit NB 530.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Teknologjia e amortizimit ABZORB
 • Logo NB
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Brand NEW BALANCE

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  NEW BALANCE 530
  Atlete
  NEW BALANCE 530