në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
adidas Atlete Court Platform
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(HQ4532)
adidas

adidas Atlete Court Platform

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 39 1/3
 • 36 2/3
 • 36
 • 38 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Adidas Court Platform janë atlete për femra elegante dhe moderne të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Këto atlete adidas kanë një pjesë të sipërme sintetike dhe tre vija me një shkëlqim të lehtë. Tabani i gomës u jep atyre një pamje moderne dhe urbane. Kombinojini këto atlete me veshjet tuaja të preferuara, nga pjesa e poshtme e kostumit e deri te një fustan gjysmë i gjatë që thekson siluetën tuaj. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Kjo është vetëm një nga zgjidhjet e adidas në reduktimin e mbetjeve plastike. Specifikimet: Atlete Lifestyle për femra Profil i cekët Lidhëse Pjesë e sipërme sintetike Përbërja: 50% përmbajtje e ricikluar Taban gome.
Detaje

Adidas Court Platform janë atlete për femra elegante dhe moderne të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Këto atlete adidas kanë një pjesë të sipërme sintetike dhe tre vija me një shkëlqim të lehtë. Tabani i gomës u jep atyre një pamje moderne dhe urbane. Kombinojini këto atlete me veshjet tuaja të preferuara, nga pjesa e poshtme e kostumit e deri te një fustan gjysmë i gjatë që thekson siluetën tuaj. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Kjo është vetëm një nga zgjidhjet e adidas në reduktimin e mbetjeve plastike.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesë e sipërme sintetike
 • Përbërja: 50% përmbajtje e ricikluar
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG7327
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG9852
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG5321
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete GV9000
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  2
  vlerësime
  2
  5.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.000 LEK
  Ndihmë