Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Kodi i artikullit: DV4023-100
Nike

Nike Winflo 10

Kodi i artikullit: DV4023-100
Atletet e vrapimit për femra Nike Air Winflo 10 janë ideale për një dozë të përditshme sporti të shtuar në jetën tuaj. Modeli i ridizajnuar ju jep më shumë hapësirë në pjesën e përparme të këmbës dhe nivel të shtuar të rehatisë në zonën e kyçeve. Pjesa qendrore e modelit është e shtrirë dhe ju do të ndjeni sharmin e të gjitha avantazheve të dizajnit të përmirësuar që herën e parë që do ti vishni atletet. Pjesa e sipërme është prej materiali rrjetë me ajrosje optimale që ofron dozën e përsosur të rehatisë, sigurisë dhe përshtatshmërisë. Përforcimi në pjesën e gishtave kontribuon në qëndrueshmërinë dhe jetëgjatësinë e përdorimit të modelit. Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Profil i cekët Pjesë e sipërme rrjetë Përforcim në pjesën e gishtave Lidhëse Njësi AirTaban gome.

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

15.100 LEK
15.100 LEK
15.100 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 37.5
 • 39
 • 38
 • 36.5
 • 38.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për femra Nike Air Winflo 10 janë ideale për një dozë të përditshme sporti të shtuar në jetën tuaj. Modeli i ridizajnuar ju jep më shumë hapësirë në pjesën e përparme të këmbës dhe nivel të shtuar të rehatisë në zonën e kyçeve. Pjesa qendrore e modelit është e shtrirë dhe ju do të ndjeni sharmin e të gjitha avantazheve të dizajnit të përmirësuar që herën e parë që do ti vishni atletet. Pjesa e sipërme është prej materiali rrjetë me ajrosje optimale që ofron dozën e përsosur të rehatisë, sigurisë dhe përshtatshmërisë. Përforcimi në pjesën e gishtave kontribuon në qëndrueshmërinë dhe jetëgjatësinë e përdorimit të modelit.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profil i cekët
 • Pjesë e sipërme rrjetë
 • Përforcim në pjesën e gishtave
 • Lidhëse
 • Njësi Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FD6476-500
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FD6476-001
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FB2208-101
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  8.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DD9291-010
  9.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Winflo 10
  Atlete
  Nike Winflo 10