në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete RunFalcon
adidas Atlete RunFalcon
adidas Atlete RunFalcon
adidas Atlete RunFalcon
adidas Atlete RunFalcon
adidas Atlete RunFalcon
adidas Atlete RunFalcon
adidas Atlete RunFalcon
adidas Atlete RunFalcon
adidas Atlete RunFalcon
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(HP5839)
adidas

adidas Atlete RunFalcon

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 37 1/3
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 38
 • 36 2/3
 • 40
 • 36
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Po kërkoni një palë atlete të reja për fëmijët tuaj? Ndaloni, sepse sapo keni gjetur atletet ideale dhe ato janë atletet e vrapim për fëmijë adidas RunFalcon Unisex. Pavarësisht nëse ata janë duke nxituar për në shkollë, apo stërvitje, ky model i lejon ata të arrijnë më shpejt se kurrë. Pjesa e sipërme lejon që ajri të rrjedhë sepse freskia e këmbëve është thelbësore. Mbushja e butë CLOUDFOAM dhe një shtresë e mesme EVA mbështjellin këmbët tuaja me rehati, ndërsa tabani I gomës mbërthehet më së miri në një sërë sipërfaqesh duke ju garantuar siguri të plotë lëvizjeje. Fëmijët do të tregojnë aftësitë e tyre të vrapimit në të gjitha llojet e terreneve, qofshin ato të lagështa, të thata apo edhe të forta. Modeli përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar dhe është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi:Atlete vrapimi unisex Profili i cekët Lidhëse Mbushje CLOUDFOAM Shtresë e mesme EVAPjesë e sipërme tekstileTaban gome.
Detaje

Po kërkoni një palë atlete të reja për fëmijët tuaj? Ndaloni, sepse sapo keni gjetur atletet ideale dhe ato janë atletet e vrapim për fëmijë adidas RunFalcon Unisex. Pavarësisht nëse ata janë duke nxituar për në shkollë, apo stërvitje, ky model i lejon ata të arrijnë më shpejt se kurrë. Pjesa e sipërme lejon që ajri të rrjedhë sepse freskia e këmbëve është thelbësore. Mbushja e butë CLOUDFOAM dhe një shtresë e mesme EVA mbështjellin këmbët tuaja me rehati, ndërsa tabani I gomës mbërthehet më së miri në një sërë sipërfaqesh duke ju garantuar siguri të plotë lëvizjeje. Fëmijët do të tregojnë aftësitë e tyre të vrapimit në të gjitha llojet e terreneve, qofshin ato të lagështa, të thata apo edhe të forta. Modeli përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar dhe është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi unisex
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Mbushje CLOUDFOAM
 • Shtresë e mesme EVA
 • Pjesë e sipërme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Vrapim
  Gjinia Fëmijë djem
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete HP5845
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Ndihmë