RunFalcon
RunFalcon
RunFalcon
RunFalcon
RunFalcon
RunFalcon
RunFalcon
RunFalcon
RunFalcon
RunFalcon
Kodi i artikullit: HP5839

RunFalcon

Kodi i artikullit: HP5839
Kodi i prodhuesit: LTJ62
Po kërkoni një palë atlete të reja për fëmijët tuaj? Ndaloni, sepse sapo keni gjetur atletet ideale dhe ato janë atletet e vrapim për fëmijë adidas RunFalcon Unisex. Pavarësisht nëse ata janë duke nxituar për në shkollë, apo stërvitje, ky model i lejon ata të arrijnë më shpejt se kurrë. Pjesa e sipërme lejon që ajri të rrjedhë sepse freskia e këmbëve është thelbësore. Mbushja e butë CLOUDFOAM dhe një shtresë e mesme EVA mbështjellin këmbët tuaja me rehati, ndërsa tabani I gomës mbërthehet më së miri në një sërë sipërfaqesh duke ju garantuar siguri të plotë lëvizjeje. Fëmijët do të tregojnë aftësitë e tyre të vrapimit në të gjitha llojet e terreneve, qofshin ato të lagështa, të thata apo edhe të forta. Modeli përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar dhe është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi:Atlete vrapimi unisex Profili i cekët Lidhëse Mbushje CLOUDFOAM Shtresë e mesme EVAPjesë e sipërme tekstileTaban gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Po kërkoni një palë atlete të reja për fëmijët tuaj? Ndaloni, sepse sapo keni gjetur atletet ideale dhe ato janë atletet e vrapim për fëmijë adidas RunFalcon Unisex. Pavarësisht nëse ata janë duke nxituar për në shkollë, apo stërvitje, ky model i lejon ata të arrijnë më shpejt se kurrë. Pjesa e sipërme lejon që ajri të rrjedhë sepse freskia e këmbëve është thelbësore. Mbushja e butë CLOUDFOAM dhe një shtresë e mesme EVA mbështjellin këmbët tuaja me rehati, ndërsa tabani I gomës mbërthehet më së miri në një sërë sipërfaqesh duke ju garantuar siguri të plotë lëvizjeje. Fëmijët do të tregojnë aftësitë e tyre të vrapimit në të gjitha llojet e terreneve, qofshin ato të lagështa, të thata apo edhe të forta. Modeli përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar dhe është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi unisex
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Mbushje CLOUDFOAM
 • Shtresë e mesme EVA
 • Pjesë e sipërme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Produkte NESSE808-440
  4.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Produkte NESSE808-001
  4.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte NESSC781-818
  4.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte NESSA566-240
  4.800 LEK
  Shtoni në shportë
  RunFalcon
  Produkte
  RunFalcon