në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT
SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT
SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT
SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT
SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT
SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT
SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT
SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT
SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT
SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(117186-BLSH)
SKECHERS

SKECHERS Atlete BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36
 • 39
 • 37
 • 40
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
SKECHERS BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT janë atlete Lifestyle për femra që sjellin një pamje të guximshme futuriste në përditshmërinë tuaj. Dizajni i tyre modern magjeps kudo që të shfaqeni. Mund t’i kombinoni lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës tuaj, për të pasur një stil të bukur sportiv ose dhe një stil formal të përditshëm. Këto atlete e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel më të lartë. Pjesa e sipërme e atleteve ofron rehati dhe qëndrueshmëri të nevojshme, ajrosje të mirë dhe kështu i mban këmbët tuaja të freskëta dhe rehat gjaatë gjithë kohës. Tabani pak më i lartë i gomës, përveç stabilitetit të shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Atletet janë të lehta, komode dhe të cilësisë më të lartë. Vishni këto atlete moderne me një stil delikat sportiv dhe dilni për të shijuar ditën tuaj dhe për të përmbushur detyrat tuaja. Specifikimi: Atlete Lifestyle për femra Lidhëse Profil i cekët Taban gome.
Detaje

SKECHERS BOBS SQUAD 3-STAR FLIGHT janë atlete Lifestyle për femra që sjellin një pamje të guximshme futuriste në përditshmërinë tuaj. Dizajni i tyre modern magjeps kudo që të shfaqeni. Mund t’i kombinoni lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës tuaj, për të pasur një stil të bukur sportiv ose dhe një stil formal të përditshëm. Këto atlete e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel më të lartë. Pjesa e sipërme e atleteve ofron rehati dhe qëndrueshmëri të nevojshme, ajrosje të mirë dhe kështu i mban këmbët tuaja të freskëta dhe rehat gjaatë gjithë kohës. Tabani pak më i lartë i gomës, përveç stabilitetit të shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Atletet janë të lehta, komode dhe të cilësisë më të lartë. Vishni këto atlete moderne me një stil delikat sportiv dhe dilni për të shijuar ditën tuaj dhe për të përmbushur detyrat tuaja.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka SKECHERS
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë