ASICS Atlete Gel-Kayano 30
ASICS Atlete Gel-Kayano 30
ASICS Atlete Gel-Kayano 30
ASICS Atlete Gel-Kayano 30
ASICS Atlete Gel-Kayano 30
ASICS Atlete Gel-Kayano 30
ASICS Atlete Gel-Kayano 30
ASICS Atlete Gel-Kayano 30
ASICS Atlete Gel-Kayano 30
ASICS Atlete Gel-Kayano 30
Kodi i artikullit: 1012B357-700
ASICS

ASICS Atlete Gel-Kayano 30

Kodi i artikullit: 1012B357-700
Atletet e vrapimit për femra Asics GEL-KAYANO 30 ofrojnë mbështetjen maksimale dhe komoditetin më të lartë për të përballuar të gjitha sfidat. Pjesa e sipërme rrjetë siguron stabilitet dhe ajrosje për t'i mbajtur këmbët të freskëta gjatë vrapimit tuaj. Teknologjia 4D GUIDANCE SYSTEM™ është një sistem revolucionar që do t'ju ofrojë siguri dhe ekuilibër me çdo hap që bëni. Përkundrazi, mbushja me shkumë PureGEL™ dhe shtresa e mesme FF BLAST™ PLUS ECO, do t’ju japin një përvojë të paharrueshme kudo që të shkoni. Detajet reflektuese i bëjnë atletet të dukshme edhe në kushte të këqija moti, dhe tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe mbështetet mirë në cdo lloj terreni. Nëse dëshironi mbështetje maksimale gjatë aktiviteteve tuaja sportive të përditshme, atletet Asics GEL-KAYANO 30 janë zgjedhja juaj ideale. Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Profili i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë Mbushje me shkumë PureGEL™ Shtresë e mesme FF BLAST™ PLUS ECO Taban gome.
29.500 LEK
29.500 LEK
22.100 LEK
Shuma e kursyer: 7.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 38
 • 40
 • 36
 • 39
 • 37
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për femra Asics GEL-KAYANO 30 ofrojnë mbështetjen maksimale dhe komoditetin më të lartë për të përballuar të gjitha sfidat. Pjesa e sipërme rrjetë siguron stabilitet dhe ajrosje për t'i mbajtur këmbët të freskëta gjatë vrapimit tuaj. Teknologjia 4D GUIDANCE SYSTEM™ është një sistem revolucionar që do t'ju ofrojë siguri dhe ekuilibër me çdo hap që bëni. Përkundrazi, mbushja me shkumë PureGEL™ dhe shtresa e mesme FF BLAST™ PLUS ECO, do t’ju japin një përvojë të paharrueshme kudo që të shkoni. Detajet reflektuese i bëjnë atletet të dukshme edhe në kushte të këqija moti, dhe tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe mbështetet mirë në cdo lloj terreni. Nëse dëshironi mbështetje maksimale gjatë aktiviteteve tuaja sportive të përditshme, atletet Asics GEL-KAYANO 30 janë zgjedhja juaj ideale.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Mbushje me shkumë PureGEL™
 • Shtresë e mesme FF BLAST™ PLUS ECO
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Brand ASICS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1012B418-700
  10.100 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1012B318-405
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  16.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1012B519-002
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1012B441-600
  17.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  23.200 LEK
  Shtoni në shportë
  ASICS Atlete Gel-Kayano 30
  Atlete
  ASICS Atlete Gel-Kayano 30