në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

PUMA Atlete PUMA CARINA 2.0
PUMA Atlete PUMA CARINA 2.0
PUMA Atlete PUMA CARINA 2.0
PUMA Atlete PUMA CARINA 2.0
PUMA Atlete PUMA CARINA 2.0
PUMA Atlete PUMA CARINA 2.0
PUMA Atlete PUMA CARINA 2.0
PUMA Atlete PUMA CARINA 2.0
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(385849-04)
PUMA

PUMA Atlete PUMA CARINA 2.0

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 38
  • 36
  • 39
  • 40
  • 37
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë