adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
Kodi i artikullit: IF2756
adidas

adidas X_PLRPHASE

Kodi i artikullit: IF2756
Kodi i prodhuesit: LZW87
adidas X_PLRHASE janë atlete unisex për fëmijë të cilat kombinojnë rehatinë maksimale me dizajnin e jashtëzakonshëm. Pavarësisht aktiviteteve ditore që do të keni qofshin ato sportive ose jo, këto atlete janë ato për të cilat keni nevojë sepse ato përshtaten në mënyrën e duhur me të gjitha llojet e aktiviteteve. Vishni këto atlete adidas me stilin e tyre klasik. adidas 3-stripes plotëson dizajnin, ndërsa kombinimi i teknologjisë së amortizimit BOOST dhe Bounce ofron rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme prej rrjete me ajrosje mbështjell këmbët tuaja në rehati të plotë duke siguruar gjithashtu freskinë e nevojshme për këmbët tuaja përgjatë gjithë kohës. E përbërë prej një game materialesh të ricikluara, kjo pjesë e sipërme përmban të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për reduktimin e mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete unisex për fëmijë Pjesë e sipërme rrjetë Taban gome Logo adidas Lidhëse Profil i cekët.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

13.100 LEK
13.100 LEK
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 36 2/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas X_PLRHASE janë atlete unisex për fëmijë të cilat kombinojnë rehatinë maksimale me dizajnin e jashtëzakonshëm. Pavarësisht aktiviteteve ditore që do të keni qofshin ato sportive ose jo, këto atlete janë ato për të cilat keni nevojë sepse ato përshtaten në mënyrën e duhur me të gjitha llojet e aktiviteteve. Vishni këto atlete adidas me stilin e tyre klasik. adidas 3-stripes plotëson dizajnin, ndërsa kombinimi i teknologjisë së amortizimit BOOST dhe Bounce ofron rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme prej rrjete me ajrosje mbështjell këmbët tuaja në rehati të plotë duke siguruar gjithashtu freskinë e nevojshme për këmbët tuaja përgjatë gjithë kohës. E përbërë prej një game materialesh të ricikluara, kjo pjesë e sipërme përmban të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për reduktimin e mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete unisex për fëmijë
 • Pjesë e sipërme rrjetë
 • Taban gome
 • Logo adidas
 • Lidhëse
 • Profil i cekët

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  adidas X_PLRPHASE
  Atlete
  adidas X_PLRPHASE