në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT
adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT
adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT
adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT
adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT
adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT
adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT
adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT
adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT
adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT
Kodi i artikullit:
(GZ5159)
adidas

adidas Atlete ULTRABOOST LIGHT

Çmimi i mëparshëm
26.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
26.100 LEK
Çmimi me zbritje
18.300 LEK
Shuma e kursyer: 7.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 41 1/3
 • 44
 • 42
 • 43 1/3
 • 46
 • 40 2/3
 • 45 1/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Përjetoni energji unike dhe rehati maksimale me atletet e reja adidas Ultraboost Light, atletet më të lehta Ultraboost të krijuara ndonjëherë. adidas Ultraboost Light janë atletet më të mira të vrapimit për meshkuj me një dizajn jashtëzakonisht modern. Pjesa e sipërme është prej materiali Primeknit+ që siguron një puthitje të shkëlqyer me këmbët. Teknologjia tashmë e përmirësuar Boost, e cila është baza e amortizimit dinamik dhe që në të njëjtën kohë i rikthen energjinë vrapuesit, vjen në një version të ri të Boost Light, e cila është më shumë se 10% më e lehtë se shkuma klasike Boost, dhe në të njëjtën kohë ofron më shumë amortizim dhe kthim të energjisë. Ato janë të pajisura me sistemin adidas LEP për përshpejtimin linear të energjisë, qëndrueshmërinë dhe lëvizje më të shpejtë. Pjesa e poshtme e tabanit është e veshur me gomë Continental, e cila siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Pjesa e sipërme e atleteve është e përbërë prej të paktën 50% plastikë të ricikluar nga mbledhjet në oqean në bashkëpunim me Parley Ocean Plastic, e cila ndihmon në ruajtjen e mjedisit.Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Lidhëse Logo adidas Pjesa e sipërme Primeknit+ Teknologji Boost Light Taban gome Continental Përbërë prej plastike të ricikluar në bashkëpunim me Parley Ocean Plastic.
Detaje

Përjetoni energji unike dhe rehati maksimale me atletet e reja adidas Ultraboost Light, atletet më të lehta Ultraboost të krijuara ndonjëherë. adidas Ultraboost Light janë atletet më të mira të vrapimit për meshkuj me një dizajn jashtëzakonisht modern. Pjesa e sipërme është prej materiali Primeknit+ që siguron një puthitje të shkëlqyer me këmbët. Teknologjia tashmë e përmirësuar Boost, e cila është baza e amortizimit dinamik dhe që në të njëjtën kohë i rikthen energjinë vrapuesit, vjen në një version të ri të Boost Light, e cila është më shumë se 10% më e lehtë se shkuma klasike Boost, dhe në të njëjtën kohë ofron më shumë amortizim dhe kthim të energjisë. Ato janë të pajisura me sistemin adidas LEP për përshpejtimin linear të energjisë, qëndrueshmërinë dhe lëvizje më të shpejtë. Pjesa e poshtme e tabanit është e veshur me gomë Continental, e cila siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Pjesa e sipërme e atleteve është e përbërë prej të paktën 50% plastikë të ricikluar nga mbledhjet në oqean në bashkëpunim me Parley Ocean Plastic, e cila ndihmon në ruajtjen e mjedisit.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Lidhëse
 • Logo adidas
 • Pjesa e sipërme Primeknit+
 • Teknologji Boost Light
 • Taban gome Continental
 • Përbërë prej plastike të ricikluar në bashkëpunim me Parley Ocean Plastic

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Gjinia Unisex
  Koleksion Performance
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IE1768
  20.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  29.000 LEK
  Ndihmë