Champion Locker
Champion Locker
Champion Locker
Champion Locker
Champion Locker
Champion Locker
Champion Locker
Champion Locker
Champion Locker
Champion Locker
Kodi i artikullit: S32697-WW002
Champion

Champion Locker

Kodi i artikullit: S32697-WW002
Atletet Champion Locker Lifestyle për fëmijë, për djem të vegjël me profil gjysmë të thellë, sjellin me vete një pamje të bukur moderne sportive. Lërini fëmijët tuaj të shijojnë komoditetin e modelit gjatë vjeshtës dhe pranverës. Me dizajnin dhe zgjedhjen e ngjyrave, ju merrni atlete që përputhen me çdo kombinim të modës që zgjidhni për djalin tuaj. Atletet Champion Locke i mbajnë këmbët e vogla në rehati të plotë dhe mbështesin çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Një kombinim i lidhëseve dhe Velcro i garanton këmbës më shumë stabilitet. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë, për djem të vegjël Profil gjysmë i thellë Lidhëse Velcro Logo Champion Përbërja e sipërme: Poliuretani Taban TPR.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Champion Locker Lifestyle për fëmijë, për djem të vegjël me profil gjysmë të thellë, sjellin me vete një pamje të bukur moderne sportive. Lërini fëmijët tuaj të shijojnë komoditetin e modelit gjatë vjeshtës dhe pranverës. Me dizajnin dhe zgjedhjen e ngjyrave, ju merrni atlete që përputhen me çdo kombinim të modës që zgjidhni për djalin tuaj. Atletet Champion Locke i mbajnë këmbët e vogla në rehati të plotë dhe mbështesin çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Një kombinim i lidhëseve dhe Velcro i garanton këmbës më shumë stabilitet.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë, për djem të vegjël
 • Profil gjysmë i thellë
 • Lidhëse
 • Velcro
 • Logo Champion
 • Përbërja e sipërme: Poliuretani
 • Taban TPR

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Champion Locker
  Produkte
  Champion Locker