në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete CHIKO
CHAMPION Atlete CHIKO
CHAMPION Atlete CHIKO
CHAMPION Atlete CHIKO
CHAMPION Atlete CHIKO
CHAMPION Atlete CHIKO
CHAMPION Atlete CHIKO
CHAMPION Atlete CHIKO
CHAMPION Atlete CHIKO
CHAMPION Atlete CHIKO
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32355-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete CHIKO

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 37
 • 36
 • 39
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Lifestyle me profil gjysmë të thellë Champion Chiko për vajzat karakterizohen nga një kombinim i dizajnit të modeleve klasike sportive dhe detajeve moderne. Nuancat e ngjyrave të përdorura në këto atlete do të bëjnë të mundur kombinimin e lehtë me të gjitha veshjet e vajzës suaj, duke u bërë kështu atletet e preferuara për përdorim të përditshëm që në momentin e parë. Lëkura sintetike mbështjell butësisht këmbët dhe shton rehati dhe qëndrueshmëri për ta bërë çdo hap më të lehtë. Lidhëset dhe profili gjysëm i thellë garantojnë siguri dhe stabilitet më të mirë të këmbëve. Logoja Champion nxjerr në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar, duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë, për vajza Profili gjysmë i thellë Lidhëse Logo Champion Përbërja: 100% poliuretani Taban gome.
Detaje

Atletet Lifestyle me profil gjysmë të thellë Champion Chiko për vajzat karakterizohen nga një kombinim i dizajnit të modeleve klasike sportive dhe detajeve moderne. Nuancat e ngjyrave të përdorura në këto atlete do të bëjnë të mundur kombinimin e lehtë me të gjitha veshjet e vajzës suaj, duke u bërë kështu atletet e preferuara për përdorim të përditshëm që në momentin e parë. Lëkura sintetike mbështjell butësisht këmbët dhe shton rehati dhe qëndrueshmëri për ta bërë çdo hap më të lehtë. Lidhëset dhe profili gjysëm i thellë garantojnë siguri dhe stabilitet më të mirë të këmbëve. Logoja Champion nxjerr në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar, duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë, për vajza
 • Profili gjysmë i thellë
 • Lidhëse
 • Logo Champion
 • Përbërja: 100% poliuretani
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Marka CHAMPION
  Gjinia Fëmijë vajza
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë