Champion CHIKO
Champion CHIKO
Champion CHIKO
Champion CHIKO
Champion CHIKO
Champion CHIKO
Champion CHIKO
Champion CHIKO
Champion CHIKO
Champion CHIKO
Kodi i artikullit: S32355-WW001
Champion

Champion CHIKO

Kodi i artikullit: S32355-WW001
Atletet Lifestyle me profil gjysmë të thellë Champion Chiko për vajzat karakterizohen nga një kombinim i dizajnit të modeleve klasike sportive dhe detajeve moderne. Nuancat e ngjyrave të përdorura në këto atlete do të bëjnë të mundur kombinimin e lehtë me të gjitha veshjet e vajzës suaj, duke u bërë kështu atletet e preferuara për përdorim të përditshëm që në momentin e parë. Lëkura sintetike mbështjell butësisht këmbët dhe shton rehati dhe qëndrueshmëri për ta bërë çdo hap më të lehtë. Lidhëset dhe profili gjysëm i thellë garantojnë siguri dhe stabilitet më të mirë të këmbëve. Logoja Champion nxjerr në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar, duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë, për vajza Profili gjysmë i thellë Lidhëse Logo Champion Përbërja: 100% poliuretani Taban gome.
5.900 LEK
5.900 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 39
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle me profil gjysmë të thellë Champion Chiko për vajzat karakterizohen nga një kombinim i dizajnit të modeleve klasike sportive dhe detajeve moderne. Nuancat e ngjyrave të përdorura në këto atlete do të bëjnë të mundur kombinimin e lehtë me të gjitha veshjet e vajzës suaj, duke u bërë kështu atletet e preferuara për përdorim të përditshëm që në momentin e parë. Lëkura sintetike mbështjell butësisht këmbët dhe shton rehati dhe qëndrueshmëri për ta bërë çdo hap më të lehtë. Lidhëset dhe profili gjysëm i thellë garantojnë siguri dhe stabilitet më të mirë të këmbëve. Logoja Champion nxjerr në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar, duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë, për vajza
 • Profili gjysmë i thellë
 • Lidhëse
 • Logo Champion
 • Përbërja: 100% poliuretani
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241G130-1X
  4.200 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Champion CHIKO
  Atlete
  Champion CHIKO