Puma Karmen Rebelle
Puma Karmen Rebelle
Puma Karmen Rebelle
Puma Karmen Rebelle
Puma Karmen Rebelle
Puma Karmen Rebelle
Puma Karmen Rebelle
Puma Karmen Rebelle
Puma Karmen Rebelle
Puma Karmen Rebelle
Kodi i artikullit: 387212-16
Puma

Puma Karmen Rebelle

Kodi i artikullit: 387212-16
Dilni me stil, me atletet Lifestyle për femra Puma Karmen Rebelle Mid. Pjesa e sipërme me përbërje lëkure përcjell një atmosferë të pagabueshme retro, duke krijuar një pamje klasike sportive që kombinohet mirë me çdo veshje. Më e mira nga të gjitha është shtresa e mesme me mbushje SoftFoam+ e cila ofron rehati për këmbët, në mënyrë që të ndiheni mirë dhe të keni mbështetjen e duhur në çdo hap. Tabani i gomës kontribuon në stabilitetin më të mirë të lëvizjes, duke ju dhënë më shumë siguri dhe vetëbesim. Specifikimet: Atlete Lifestyle për femra Taban gome Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure Shtresa e mesme me mbushje SOFTFOAM+.
11.600 LEK
11.600 LEK
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 40
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Dilni me stil, me atletet Lifestyle për femra Puma Karmen Rebelle Mid. Pjesa e sipërme me përbërje lëkure përcjell një atmosferë të pagabueshme retro, duke krijuar një pamje klasike sportive që kombinohet mirë me çdo veshje. Më e mira nga të gjitha është shtresa e mesme me mbushje SoftFoam+ e cila ofron rehati për këmbët, në mënyrë që të ndiheni mirë dhe të keni mbështetjen e duhur në çdo hap. Tabani i gomës kontribuon në stabilitetin më të mirë të lëvizjes, duke ju dhënë më shumë siguri dhe vetëbesim.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Taban gome
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Shtresa e mesme me mbushje SOFTFOAM+

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand Puma
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 370490-01
  4.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 390647-03
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Puma Karmen Rebelle
  Atlete
  Puma Karmen Rebelle