Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Kodi i artikullit: CHF233F107-92
Champion

Champion Wesley 2

Kodi i artikullit: CHF233F107-92
Champion WESLEY 2 janë atlete Lifestyle për femra që do të sjellin një pamje klasike dhe rehati të padiskutueshme në përditshmërinë tuaj. Këto atlete për femra do të jenë zgjedhja juaj perfekte për përdorim në të gjitha llojet e aktiviteteve. Nëse jeni duke kërkuar për një palë atlete elegante dhe komode, WESLEY 2 janë zgjidhja e duhur për ju. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një përzierje të materialeve të poliuretanit dhe rrjetës dhe siguron stabilitet dhe rehati. Lidhëset klasike e mbajn këmbët tuaj të qëndrueshme dhe shtojnë gjithashtu një pamje elegante. Tabani i lartë i gomës ju siguron stabilitetin dhe mbështetjen e nevojshme duke ju dhënë kështu një hap të sigurt dhe vetëbesim në lëvizje. Logoja Champion nxjerr në pah origjinalitetin e markës dhe ja bën të qartë se cila është zgjedhja juaj e preferuar.Specifikimi: Atlete Lifestyle për femra Pjesa e sipërme: 85% poliuretan, 15% material rrjetë Lidhëse klasike Taban gome Logo Champion.
7.900 LEK
7.900 LEK
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 40
 • 36
 • 38
 • 39
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion WESLEY 2 janë atlete Lifestyle për femra që do të sjellin një pamje klasike dhe rehati të padiskutueshme në përditshmërinë tuaj. Këto atlete për femra do të jenë zgjedhja juaj perfekte për përdorim në të gjitha llojet e aktiviteteve. Nëse jeni duke kërkuar për një palë atlete elegante dhe komode, WESLEY 2 janë zgjidhja e duhur për ju. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një përzierje të materialeve të poliuretanit dhe rrjetës dhe siguron stabilitet dhe rehati. Lidhëset klasike e mbajn këmbët tuaj të qëndrueshme dhe shtojnë gjithashtu një pamje elegante. Tabani i lartë i gomës ju siguron stabilitetin dhe mbështetjen e nevojshme duke ju dhënë kështu një hap të sigurt dhe vetëbesim në lëvizje. Logoja Champion nxjerr në pah origjinalitetin e markës dhe ja bën të qartë se cila është zgjedhja juaj e preferuar.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Pjesa e sipërme: 85% poliuretan, 15% material rrjetë
 • Lidhëse klasike
 • Taban gome
 • Logo Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241F117-10
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241F104-92
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241F101-01
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 34%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF233F107-01
  4.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  7.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Champion Wesley 2
  Atlete
  Champion Wesley 2