Champion Ssense
Champion Ssense
Champion Ssense
Champion Ssense
Champion Ssense
Champion Ssense
Champion Ssense
Champion Ssense
Champion Ssense
Champion Ssense
Kodi i artikullit: CHF241F104-92
Champion

Champion Ssense

Kodi i artikullit: CHF241F104-92
Champion Ssense janë atlete Lifestyle për femra me një dizajn modern që do të çojë çdo veshje tuaj në një nivel tjetër. Pjesa e sipërme sintetike dhe prej rrjete është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mirëmbajtur dhe garanton ajrosjen optimale për këmbët tuaja. Falë dizajnit të tyre, ato janë atlete sportive klasike që garantojnë rehati dhe lehtësi në lëvizje, pa anashkaluar gjithashtu dhe stilin e bukur sportiv. Profili i cekët jep një pamje të veçantë dhe e bën më të lehtë kombinimin me pjesët e tjera të garderobës, ndaj ky është një model për të gjitha aktivitetet. Logoja klasike Champion është një tjetër detaj që kontribuon në stilin e veçantë të këtij modeli. Tabani i gomës garanton stabilitet dhe përmirëson gjithashtu lëvizjen tuaj. Atlete të cilat do të mund të kombinohen lehtësisht me veshjet e garderobës tuaj dhe kështu ju mund të zgjidhni me lehtësi si stilin sportiv por gjithashtu dhe një stil më të thjeshtë dhe elegant që përshtatet më së miri me aktivitetet e ditës tuaj. Specifikimi: Atlete Lifestyle për femra Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme sintetike dhe rrjetë Logo Champion Taban gome Përbërja: 75% PU+25% rrjetë/Phylon.
6.900 LEK
6.900 LEK
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 37
 • 38
 • 40
 • 36
 • 39
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion Ssense janë atlete Lifestyle për femra me një dizajn modern që do të çojë çdo veshje tuaj në një nivel tjetër. Pjesa e sipërme sintetike dhe prej rrjete është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mirëmbajtur dhe garanton ajrosjen optimale për këmbët tuaja. Falë dizajnit të tyre, ato janë atlete sportive klasike që garantojnë rehati dhe lehtësi në lëvizje, pa anashkaluar gjithashtu dhe stilin e bukur sportiv. Profili i cekët jep një pamje të veçantë dhe e bën më të lehtë kombinimin me pjesët e tjera të garderobës, ndaj ky është një model për të gjitha aktivitetet. Logoja klasike Champion është një tjetër detaj që kontribuon në stilin e veçantë të këtij modeli. Tabani i gomës garanton stabilitet dhe përmirëson gjithashtu lëvizjen tuaj. Atlete të cilat do të mund të kombinohen lehtësisht me veshjet e garderobës tuaj dhe kështu ju mund të zgjidhni me lehtësi si stilin sportiv por gjithashtu dhe një stil më të thjeshtë dhe elegant që përshtatet më së miri me aktivitetet e ditës tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme sintetike dhe rrjetë
 • Logo Champion
 • Taban gome
 • Përbërja: 75% PU+25% rrjetë/Phylon

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241F117-10
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241F104-10
  4.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241F101-92
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Champion Ssense
  Atlete
  Champion Ssense