Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Champion Wesley 2
Kodi i artikullit: CHF233M110-62
Champion

Champion Wesley 2

Kodi i artikullit: CHF233M110-62
Champion WESLEY 2 janë atlete Lifestyle për meshkuj që do të sjellin një pamje klasike dhe rehati të padiskutueshme në përditshmërinë tuaj. Këto atlete për meshkuj do të jenë zgjedhja perfekte për ju dhe do të përshtaten lehtësisht me të gjitha llojet e aktiviteteve tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për një palë atletesh elegante dhe komode WESLEY 2 janë zgjedhja e duhur për ju. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një përzierje të materialeve poliuretani dhe rrjetë dhe siguron stabilitet dhe rehati. Lidhëset klasike e bëjnë të lehtë veshjen dhe përshtatjen e atleteve duke shtuar gjithashtu një pamje elegante. Tabani i lartë i gomës Phylon siguron mbështetje dhe stabilitet të jashtëzakonshëm të lëvizjes në të gjitha sipërfaqet. Logoja Champion nxjerr në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Pjesa e sipërme: 85% poliuretan, 15% rrjetë Lidhëset Taban gome Phylon Logo Champion.
7.900 LEK
7.900 LEK
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 45
 • 44
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion WESLEY 2 janë atlete Lifestyle për meshkuj që do të sjellin një pamje klasike dhe rehati të padiskutueshme në përditshmërinë tuaj. Këto atlete për meshkuj do të jenë zgjedhja perfekte për ju dhe do të përshtaten lehtësisht me të gjitha llojet e aktiviteteve tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për një palë atletesh elegante dhe komode WESLEY 2 janë zgjedhja e duhur për ju. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një përzierje të materialeve poliuretani dhe rrjetë dhe siguron stabilitet dhe rehati. Lidhëset klasike e bëjnë të lehtë veshjen dhe përshtatjen e atleteve duke shtuar gjithashtu një pamje elegante. Tabani i lartë i gomës Phylon siguron mbështetje dhe stabilitet të jashtëzakonshëm të lëvizjes në të gjitha sipërfaqet. Logoja Champion nxjerr në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: 85% poliuretan, 15% rrjetë
 • Lidhëset
 • Taban gome Phylon
 • Logo Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241M121-03
  Çmimi 3.900 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  6.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241M130-01
  Çmimi 4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241M119-10
  Çmimi 4.500 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  7.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241M119-02
  Çmimi 5.300 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  7.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Champion Wesley 2
  Atlete
  Champion Wesley 2