në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete WESLEY 2
CHAMPION Atlete WESLEY 2
CHAMPION Atlete WESLEY 2
CHAMPION Atlete WESLEY 2
CHAMPION Atlete WESLEY 2
CHAMPION Atlete WESLEY 2
CHAMPION Atlete WESLEY 2
CHAMPION Atlete WESLEY 2
CHAMPION Atlete WESLEY 2
CHAMPION Atlete WESLEY 2
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CHF233F107-01)
CHAMPION

CHAMPION Atlete WESLEY 2

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 37
  • 36
  • 38
  • 39
  • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë