në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
Kodi i artikullit:
(IG7284)
adidas

adidas Atlete ULTRABOUNCE

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 39 1/3
 • 38 2/3
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 40
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet e vrapimit për fëmijë adidas ULTRABOUNCE do t'i ndihmojnë ata të shijojnë komoditetin që gëzojnë vrapuesit profesionistë nga atletet e duhura. Shtresa e mesme BOUNCE ofron rehati dhe fleksibilitet duke ju dhënë energjinë e nevojshme në mënyrë që të mund të lëvizni të qetë për një kohë më të gjatë se zakonisht. Tabani i qëndrueshëm i gomës siguron stabilitetin e nevojshëm në një sërë sipërfaqesh, kështu që ju mund të lëvizni gjatë gjithë kohës me siguri të plotë. Logoja adidas 3-stripes plotëson dizajnin e atleteve dhe nxjerr në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Vishni këto atlete adidas dhe niseni ditën tuaj me vetëbesim të plotë.Specifikimi: Atlete vrapimi për fëmijë Profili i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme tekstile Logo adidas Shtresë e mesme BOUNCE Pjesa e brendshme tekstil Taban gome.
Detaje

Atletet e vrapimit për fëmijë adidas ULTRABOUNCE do t'i ndihmojnë ata të shijojnë komoditetin që gëzojnë vrapuesit profesionistë nga atletet e duhura. Shtresa e mesme BOUNCE ofron rehati dhe fleksibilitet duke ju dhënë energjinë e nevojshme në mënyrë që të mund të lëvizni të qetë për një kohë më të gjatë se zakonisht. Tabani i qëndrueshëm i gomës siguron stabilitetin e nevojshëm në një sërë sipërfaqesh, kështu që ju mund të lëvizni gjatë gjithë kohës me siguri të plotë. Logoja adidas 3-stripes plotëson dizajnin e atleteve dhe nxjerr në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Vishni këto atlete adidas dhe niseni ditën tuaj me vetëbesim të plotë.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për fëmijë
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Logo adidas
 • Shtresë e mesme BOUNCE
 • Pjesa e brendshme tekstil
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG0410
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete IG7279
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG5397
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG2478
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.300 LEK
  Ndihmë