në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete OZELLE
adidas Atlete OZELLE
adidas Atlete OZELLE
adidas Atlete OZELLE
adidas Atlete OZELLE
adidas Atlete OZELLE
adidas Atlete OZELLE
adidas Atlete OZELLE
adidas Atlete OZELLE
adidas Atlete OZELLE
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(IG9796)
adidas

adidas Atlete OZELLE

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 39 1/3
 • 38 2/3
 • 38
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Lifestyle për femra adidas OZELLE të frymëzuara nga vrapimi ofrojnë një stil të bukur që mund të kombinohet lehtësisht me çdo veshje të garderobës tuaj. Pamja e tyre retro është rifreskuar me një përzierje materialesh cilësore dhe një taban modern të trashë gome. Ato përmbajnë një pjesë të sipërme me përmbajtje sintetike, tekstile të butë dhe të qëndrueshme, ndërsa shtresa e mesme Cloudfoam kontribuon në ofrimin e rehatsë së nevojshme përgjatë gjithë ditës edhe kur dita juaj është e mbushur me aktivitetete. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Vishni këto atlete adidas, kombinojini ato me veshjet tuaja të preferuara dhe niseni ditën tuaj të mbushur me rehati të jashtëzakonshme dhe stil të bukur.Specifikimet: Atlete Lifestyle për femra Profili i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme tekstile Shtresa e mesme Cloudfoam Pjesa e brendshme tekstile Taban gome.
Detaje

Atletet Lifestyle për femra adidas OZELLE të frymëzuara nga vrapimi ofrojnë një stil të bukur që mund të kombinohet lehtësisht me çdo veshje të garderobës tuaj. Pamja e tyre retro është rifreskuar me një përzierje materialesh cilësore dhe një taban modern të trashë gome. Ato përmbajnë një pjesë të sipërme me përmbajtje sintetike, tekstile të butë dhe të qëndrueshme, ndërsa shtresa e mesme Cloudfoam kontribuon në ofrimin e rehatsë së nevojshme përgjatë gjithë ditës edhe kur dita juaj është e mbushur me aktivitetete. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Vishni këto atlete adidas, kombinojini ato me veshjet tuaja të preferuara dhe niseni ditën tuaj të mbushur me rehati të jashtëzakonshme dhe stil të bukur.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Shtresa e mesme Cloudfoam
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ5685
  14.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  20.300 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete ID2272
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IE1775
  20.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  29.000 LEK
  Ndihmë