New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
Kodi i artikullit: WTGAROE1
New Balance

New Balance 327

Kodi i artikullit: WTGAROE1
Atlete e vrapimit rekreativ për femra NEW BALANCE 327, u krijuan në bazë të modeleve të viteve '70-të, kur vrapimi rekreativ u bë i njohur. Standardi për cilësinë e atleteve të vrapimit është ndryshuar shumë dhe tashmë nuk bëhet fjalë vetëm për thjeshtësinë, përshtatjen dhe komoditetin por bëhet fjalë për përfitimin e një performance më të lartë. Edhe pse modelet e asaj epoke konsiderohen të thjeshta sipas standardeve të sotme, ajo dekadë mund të konsiderohet momenti kur atletet e vrapimit u bënë ato që janë sot. Me një pjesë të sipërme prej rrjete dhe lëkure kamoshi, me logon 'N' të vendosur në mënyrë asimetrike dhe një taban të rrumbullakosur të frymëzuar nga pistat e vrapimit, 327 ju sjell një ridizajnim të rafinuar të trashëgimisë sonë të garave.Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Profil i cekët Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkurë kamoshi Logo N Dizajni i frymëzuar nga atletet e viteve 70 Lidhëse.
15.600 LEK
15.600 LEK
9.400 LEK
Shuma e kursyer: 6.200 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 37
 • 40
 • 39
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atlete e vrapimit rekreativ për femra NEW BALANCE 327, u krijuan në bazë të modeleve të viteve '70-të, kur vrapimi rekreativ u bë i njohur. Standardi për cilësinë e atleteve të vrapimit është ndryshuar shumë dhe tashmë nuk bëhet fjalë vetëm për thjeshtësinë, përshtatjen dhe komoditetin por bëhet fjalë për përfitimin e një performance më të lartë. Edhe pse modelet e asaj epoke konsiderohen të thjeshta sipas standardeve të sotme, ajo dekadë mund të konsiderohet momenti kur atletet e vrapimit u bënë ato që janë sot. Me një pjesë të sipërme prej rrjete dhe lëkure kamoshi, me logon 'N' të vendosur në mënyrë asimetrike dhe një taban të rrumbullakosur të frymëzuar nga pistat e vrapimit, 327 ju sjell një ridizajnim të rafinuar të trashëgimisë sonë të garave.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkurë kamoshi
 • Logo N
 • Dizajni i frymëzuar nga atletet e viteve 70
 • Lidhëse

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Brand New Balance
  Për momentin nuk ka komente
  New Balance 327
  Atlete
  New Balance 327