New Balance HIERRO
Kodi i artikullit: MTHIGQ7
New Balance

New Balance HIERRO

Kodi i artikullit: MTHIGQ7
NEW BALANCE HIERRO janë atlete vrapimi unisex për vrapuesit që gjithmonë kërkojnë ta shtyjnë veten në limite. Njerëzit i duan aventurat në natyrë, por peizazhet natyrore ofrojnë më shumë sesa vetëm ajër të pastër dhe peizazhe piktoreske. Terreni i pabarabartë edhe i ashpër dhe lagështia janë sfida të cilat kanë nevojë për atlete të krijuara dhe specializuara për të përballuar të gjitha vështirësitë. Për ata që pëlqejnë të dalin dhe të eksplorojnë natyrën tashmë janë krijuar atletet perfekte të markës New Balance të cilat kanë në përbërjen e tyre njësinë e vendosur Fresh Foam X Hierro, e cila është krijuar me teknologjinë tonë më të mirë të vrapimit. Fresh Foam X Hierro v7 përdor teknologjinë Vibram® Megagrip në pjesën e poshtme të atletes, e cila krijon një guaskë mbrojtëse dhe lejon qëndrueshmëri më të madhe dhe amortizim të ndikimit me Fresh Foam X. Pjesa e sipërme është e përbërë prej materialit rrjetë i cili lejon ajrosjen optimale dhe i bën atletet shumë të lehta dhe të rehatshme. Vishni këto atlete dhe tregoni të gjitha aftësitë tuaja dhe në terrene të vështira.Specifikimi: Atlete vrapimi unisex Teknologji Fresh Foam X Teknologji Megagrip Pjesa sipërme rrjetë sintetike Logo NB Lidhëse Taban gome.
23.400 LEK
23.400 LEK
16.400 LEK
Shuma e kursyer: 7.000 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 42
 • 43
 • 41.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

NEW BALANCE HIERRO janë atlete vrapimi unisex për vrapuesit që gjithmonë kërkojnë ta shtyjnë veten në limite. Njerëzit i duan aventurat në natyrë, por peizazhet natyrore ofrojnë më shumë sesa vetëm ajër të pastër dhe peizazhe piktoreske. Terreni i pabarabartë edhe i ashpër dhe lagështia janë sfida të cilat kanë nevojë për atlete të krijuara dhe specializuara për të përballuar të gjitha vështirësitë. Për ata që pëlqejnë të dalin dhe të eksplorojnë natyrën tashmë janë krijuar atletet perfekte të markës New Balance të cilat kanë në përbërjen e tyre njësinë e vendosur Fresh Foam X Hierro, e cila është krijuar me teknologjinë tonë më të mirë të vrapimit. Fresh Foam X Hierro v7 përdor teknologjinë Vibram® Megagrip në pjesën e poshtme të atletes, e cila krijon një guaskë mbrojtëse dhe lejon qëndrueshmëri më të madhe dhe amortizim të ndikimit me Fresh Foam X. Pjesa e sipërme është e përbërë prej materialit rrjetë i cili lejon ajrosjen optimale dhe i bën atletet shumë të lehta dhe të rehatshme. Vishni këto atlete dhe tregoni të gjitha aftësitë tuaja dhe në terrene të vështira.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi unisex
 • Teknologji Fresh Foam X
 • Teknologji Megagrip
 • Pjesa sipërme rrjetë sintetike
 • Logo NB
 • Lidhëse
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Brand New Balance
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete M108012D
  17.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  24.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete MFCPRGA4
  11.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.900 LEK
  Shtoni në shportë
  New Balance HIERRO
  Atlete
  New Balance HIERRO