New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
New Balance 327
Kodi i artikullit: WS327PU
New Balance

New Balance 327

Kodi i artikullit: WS327PU
Atlete e vrapimit rekreativ për femra NEW BALANCE 327, u krijuan në bazë të modeleve të viteve '70-të, kur vrapimi rekreativ u bë i njohur. Standardi për cilësinë e atleteve të vrapimit është ndryshuar shumë dhe tashmë nuk bëhet fjalë vetëm për thjeshtësinë, përshtatjen dhe komoditetin por bëhet fjalë për përfitimin e një performance më të lartë. Edhe pse modelet e asaj epoke konsiderohen të thjeshta sipas standardeve të sotme, ajo dekadë mund të konsiderohet momenti kur atletet e vrapimit u bënë ato që janë sot. Me një pjesë të sipërme prej rrjete dhe lëkure kamoshi, me logon 'N' të vendosur në mënyrë asimetrike dhe një taban të rrumbullakosur të frymëzuar nga pistat e vrapimit, 327 ju sjell një ridizajnim të rafinuar të trashëgimisë sonë të garave. Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Profil i cekët Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkurë kamoshi Logo N Dizajni i frymëzuar nga atletet e viteve 70 Lidhëse.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atlete e vrapimit rekreativ për femra NEW BALANCE 327, u krijuan në bazë të modeleve të viteve '70-të, kur vrapimi rekreativ u bë i njohur. Standardi për cilësinë e atleteve të vrapimit është ndryshuar shumë dhe tashmë nuk bëhet fjalë vetëm për thjeshtësinë, përshtatjen dhe komoditetin por bëhet fjalë për përfitimin e një performance më të lartë. Edhe pse modelet e asaj epoke konsiderohen të thjeshta sipas standardeve të sotme, ajo dekadë mund të konsiderohet momenti kur atletet e vrapimit u bënë ato që janë sot. Me një pjesë të sipërme prej rrjete dhe lëkure kamoshi, me logon 'N' të vendosur në mënyrë asimetrike dhe një taban të rrumbullakosur të frymëzuar nga pistat e vrapimit, 327 ju sjell një ridizajnim të rafinuar të trashëgimisë sonë të garave.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkurë kamoshi
 • Logo N
 • Dizajni i frymëzuar nga atletet e viteve 70
 • Lidhëse

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand New Balance
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete WS327MF
  Çmimi 9.700 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë WT41509-BK
  Çmimi 1.300 LEK
  Shuma e kursyer 59%
  3.200 LEK
  Shtoni në shportë
  New Balance 327
  Produkte
  New Balance 327