në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(WS327PU)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 327

Çmimi i mëparshëm
15.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
15.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
15.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40
 • 37
 • 36.5
 • 39
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete e vrapimit rekreativ për femra NEW BALANCE 327, u krijuan në bazë të modeleve të viteve '70-të, kur vrapimi rekreativ u bë i njohur. Standardi për cilësinë e atleteve të vrapimit është ndryshuar shumë dhe tashmë nuk bëhet fjalë vetëm për thjeshtësinë, përshtatjen dhe komoditetin por bëhet fjalë për përfitimin e një performance më të lartë. Edhe pse modelet e asaj epoke konsiderohen të thjeshta sipas standardeve të sotme, ajo dekadë mund të konsiderohet momenti kur atletet e vrapimit u bënë ato që janë sot. Me një pjesë të sipërme prej rrjete dhe lëkure kamoshi, me logon 'N' të vendosur në mënyrë asimetrike dhe një taban të rrumbullakosur të frymëzuar nga pistat e vrapimit, 327 ju sjell një ridizajnim të rafinuar të trashëgimisë sonë të garave. Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Profil i cekët Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkurë kamoshi Logo N Dizajni i frymëzuar nga atletet e viteve 70 Lidhëse.
Detaje

Atlete e vrapimit rekreativ për femra NEW BALANCE 327, u krijuan në bazë të modeleve të viteve '70-të, kur vrapimi rekreativ u bë i njohur. Standardi për cilësinë e atleteve të vrapimit është ndryshuar shumë dhe tashmë nuk bëhet fjalë vetëm për thjeshtësinë, përshtatjen dhe komoditetin por bëhet fjalë për përfitimin e një performance më të lartë. Edhe pse modelet e asaj epoke konsiderohen të thjeshta sipas standardeve të sotme, ajo dekadë mund të konsiderohet momenti kur atletet e vrapimit u bënë ato që janë sot. Me një pjesë të sipërme prej rrjete dhe lëkure kamoshi, me logon 'N' të vendosur në mënyrë asimetrike dhe një taban të rrumbullakosur të frymëzuar nga pistat e vrapimit, 327 ju sjell një ridizajnim të rafinuar të trashëgimisë sonë të garave.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkurë kamoshi
 • Logo N
 • Dizajni i frymëzuar nga atletet e viteve 70
 • Lidhëse

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka NEW BALANCE
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë