në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH2987-108)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature

Çmimi i mëparshëm
12.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 43
 • 40.5
 • 41
 • 46
 • 45
 • 42
 • 42.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Njihuni me atletet e reja Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Nëse ju pëlqeni pamjen klasike të atleteve të basketbollit të viteve '80, por e doni kulturën me ritme të shpejta të modës së sotme atëherë këto atlete janë klasik të përjetshëm që kombinohen me lehtësi me të gjitha veshjet dhe stilet tuaja. Përbërë nga të paktën 20% material të ricikluar, modeli i krijuar mban gjallë frymën e stilit ikonik të origjinalit. Tabani i përforcuar dhe profili i cekët do të duket bukur dhe ndihet edhe më mirë në këto atlete. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme dhe në anë rrisin rehatinë dhe ajrosjen optimale duke i mbajtur këmbët të thata dhe të freskëta gjatë gjithë ditës. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës duke ja bërë të qartë të gjithëve se cilës markë ju i besoni më shumë. Tabani i gomës siguron qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer në të gjitha terrenet.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Të paktën 20% material i ricikluar Logo Nike Panele ajrimi Taban gome.
Detaje

Njihuni me atletet e reja Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Nëse ju pëlqeni pamjen klasike të atleteve të basketbollit të viteve '80, por e doni kulturën me ritme të shpejta të modës së sotme atëherë këto atlete janë klasik të përjetshëm që kombinohen me lehtësi me të gjitha veshjet dhe stilet tuaja. Përbërë nga të paktën 20% material të ricikluar, modeli i krijuar mban gjallë frymën e stilit ikonik të origjinalit. Tabani i përforcuar dhe profili i cekët do të duket bukur dhe ndihet edhe më mirë në këto atlete. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme dhe në anë rrisin rehatinë dhe ajrosjen optimale duke i mbajtur këmbët të thata dhe të freskëta gjatë gjithë ditës. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës duke ja bërë të qartë të gjithëve se cilës markë ju i besoni më shumë. Tabani i gomës siguron qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer në të gjitha terrenet.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Të paktën 20% material i ricikluar
 • Logo Nike
 • Panele ajrimi
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë