NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
NIKE Air Max 97 Futura
Kodi i artikullit: FB4496-300
NIKE

NIKE Air Max 97 Futura

Kodi i artikullit: FB4496-300
Atletet Lifestyle për femra Nike Air Max 97 Futura kombinojnë materiale lëkure, tekstili dhe kamoshi, duke i dhënë një ndryshim delikat dizajnit klasik. Me njësinë Nike Air Max, rehatia e nevojshme dhe ndjesia e të qenit mirë është e garantuar gjithmonë. Tabani i trashë pak i ngritur i jep një pamje më të bukur dizajnit dhe gjithashtu do të japë më shumë rehati. Një njësi e dukshme Air Max përveçse do të duket bukur do të japë gjithashtu dhe mbështetjen e duhur për këmbët tuaja, duke e bërë lëvizjen e përditshme më të lehtë. Pjesa e sipërme kombinon lëkurën, tekstilin dhe kamoshin për një pamje të veçantë të fokusuar në rehati, stil dhe qëndrueshmëri. E kaluara takohet me të ardhmen në këtë model ikonë të rifreskuar. Pjesa e sipërme ruan pamjen e bukur të origjinalit dhe tabani i gomës siguron stabilitetin e lëvizjes në të gjitha terrenet.Specifikimi: Atlete Lifestyle për femra Profil i cekët Lidhëse Pjesa sipërme prej lëkure, tekstile dhe kamoshi Njësi e dukshme Air Max.

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

25.900 LEK
25.900 LEK
25.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 36.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 37.5
 • 40
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për femra Nike Air Max 97 Futura kombinojnë materiale lëkure, tekstili dhe kamoshi, duke i dhënë një ndryshim delikat dizajnit klasik. Me njësinë Nike Air Max, rehatia e nevojshme dhe ndjesia e të qenit mirë është e garantuar gjithmonë. Tabani i trashë pak i ngritur i jep një pamje më të bukur dizajnit dhe gjithashtu do të japë më shumë rehati. Një njësi e dukshme Air Max përveçse do të duket bukur do të japë gjithashtu dhe mbështetjen e duhur për këmbët tuaja, duke e bërë lëvizjen e përditshme më të lehtë. Pjesa e sipërme kombinon lëkurën, tekstilin dhe kamoshin për një pamje të veçantë të fokusuar në rehati, stil dhe qëndrueshmëri. E kaluara takohet me të ardhmen në këtë model ikonë të rifreskuar. Pjesa e sipërme ruan pamjen e bukur të origjinalit dhe tabani i gomës siguron stabilitetin e lëvizjes në të gjitha terrenet.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa sipërme prej lëkure, tekstile dhe kamoshi
 • Njësi e dukshme Air Max

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CW4554-117
  12.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DM0113-102
  12.100 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Air Max 97 Futura
  Atlete
  NIKE Air Max 97 Futura