New Balance NEW BALANCE 302
New Balance NEW BALANCE 302
New Balance NEW BALANCE 302
New Balance NEW BALANCE 302
New Balance NEW BALANCE 302
New Balance NEW BALANCE 302
New Balance NEW BALANCE 302
New Balance NEW BALANCE 302
New Balance NEW BALANCE 302
New Balance NEW BALANCE 302
Kodi i artikullit: CT302OD
New Balance

New Balance NEW BALANCE 302

Kodi i artikullit: CT302OD

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

14.900 LEK
14.900 LEK
14.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
  • 36
  • 40
  • 37
  • 38
  • 39.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Brand New Balance
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U997REC
12.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
14.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U997RPA
12.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
14.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327SD
11.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
13.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327MA
11.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
13.900 LEK
Shtoni në shportë
New Balance NEW BALANCE 302
Atlete
New Balance NEW BALANCE 302