Nike Flex Runner 2
Nike Flex Runner 2
Nike Flex Runner 2
Nike Flex Runner 2
Nike Flex Runner 2
Nike Flex Runner 2
Nike Flex Runner 2
Nike Flex Runner 2
Kodi i artikullit: DJ6040-403
Nike

Nike Flex Runner 2

Kodi i artikullit: DJ6040-403
Nike Flex Runner 2 janë atlete Lifestyle për fëmijë, të krijuara posaçërisht për ti dhënë mbështetjen e duhur, sigurinë në lëvizje dhe të gjithë rehatinë e nevojshme të vegjëlve tuaj. Kush është gati të luajë? Nike Flex Runner 2 janë atlete të krijuara pikërisht për fëmijët e lëvizshëm që nuk qëndrojnë dot në një vend. Mund të përdoren gjatë gjithë ditës, si për të shkuar në shkollë apo dhe në një kënd lojrash. Janë pa lidhëse! Kjo do të thotë se ato janë mjaft të lehta për tu veshur dhe hequr. Dizajni elastik i atleteve e bën të lehtë veshjen e tyre dhe gjithashtu garanton lehtësinë në lëvizje. Tabani fleksibël me shkumë është projektuar në mënyrë të tillë që të garantojë të gjithë rehatinë dhe stabilitetin e duhur të lëvizjes. Pjesa e sipërme prej materiali rrjetë me ajrosje siguron ajrosje optimale, duke i mbajtur këmbët të freskëta dhe rehat gjatë gjithë kohës. Pjesa e përparme është e përforcuar për qëndrueshmëri shtesë. Logoja Nike është një detaj i rëndësishëm që nxjerr në pah markën së bashku me cilësinë maksimale dhe origjinalitetin që e karakterizon atë.Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë Taban gome fleksibël Dizajn elastik Pa lidhëse Pjesa e sipërme: Material rrjetë Logo Nike.
5.800 LEK
5.800 LEK
4.900 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 33
 • 28
 • 34
 • 35
 • 32
 • 29.5
 • 31
 • 30
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Flex Runner 2 janë atlete Lifestyle për fëmijë, të krijuara posaçërisht për ti dhënë mbështetjen e duhur, sigurinë në lëvizje dhe të gjithë rehatinë e nevojshme të vegjëlve tuaj. Kush është gati të luajë? Nike Flex Runner 2 janë atlete të krijuara pikërisht për fëmijët e lëvizshëm që nuk qëndrojnë dot në një vend. Mund të përdoren gjatë gjithë ditës, si për të shkuar në shkollë apo dhe në një kënd lojrash. Janë pa lidhëse! Kjo do të thotë se ato janë mjaft të lehta për tu veshur dhe hequr. Dizajni elastik i atleteve e bën të lehtë veshjen e tyre dhe gjithashtu garanton lehtësinë në lëvizje. Tabani fleksibël me shkumë është projektuar në mënyrë të tillë që të garantojë të gjithë rehatinë dhe stabilitetin e duhur të lëvizjes. Pjesa e sipërme prej materiali rrjetë me ajrosje siguron ajrosje optimale, duke i mbajtur këmbët të freskëta dhe rehat gjatë gjithë kohës. Pjesa e përparme është e përforcuar për qëndrueshmëri shtesë. Logoja Nike është një detaj i rëndësishëm që nxjerr në pah markën së bashku me cilësinë maksimale dhe origjinalitetin që e karakterizon atë.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë
 • Taban gome fleksibël
 • Dizajn elastik
 • Pa lidhëse
 • Pjesa e sipërme: Material rrjetë
 • Logo Nike

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-110
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-005
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-109
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FB7690-400
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Flex Runner 2
  Atlete
  Nike Flex Runner 2